دانشجویان رشته موسیقی دانشگاه علمی کاربردی:
دانشجویان رشته بازیگری و کارگردانی:
دانش آموزان هنرستانهای موسیقی پسر
ان و دختران:

دانشجویان عزیز
دانش آموزان عزیز
سلام
شما عزیزان می توانید از لینکهای زیر دروس این ترم و نرم افزارهای مورد نیاز خود را مشاهده و بصورت رایگان دریافت نمایید. اگر علاقمند هستید مطالب کامل و حرفه ای موضوع را برای فعالیت موسیقی خود دریافت نمایید می توانید از آموزشهای ویدیویی و دوره های حضوری و آنلاین و آفلاین آکادمی موسیقی نکویی استفاده نمایید. لازم به ذکر است که محتوای آموزشی رایگان دروس شما برای دروس دانشگاهی و هنرستانی شما کفایت می کند اما محتواهای کامل و تکمیلی این آکادمی برای علاقمندان فعالیت کامل در هر موضوع و خارج از نیاز اولیه دروس دانشگاهی و دانش آموزی است.

دریافت نرم افزارهای مورد نیاز دروس دانشگاهی و هنرستان موسیقی

چرا دوره های ویدیویی آکادمی نکویی علاوه بر آموزشهای دانشگاهها و مدارس ضروری است؟
این آموزشها با دید همه جانبه نسبت به موضوع یادگیری طراحی شده و مدرس دوره ویدیویی و آنلاین و آفلاین و حضوری برای حرفه ای شدن هنرجو و دانشجو و دانش آموز تلاش می کند.
در واقع تفاوت آموزش و یادگیری اینجاست که در آموزش سیستمهای آموزشی مدارس و دانشگاهها فرایند آموزش یکطرفه است و پایشی برای نتایج عملکرد دانشجویان وجود ندارد. اما در این آکادمی دقت نظر بر نتایج حرفه ای و کسب و کار دانشجویان و دانش آموزان رشته موسیقی است.
دنیای حرفه ای موسیقی امروز، کم سوادی موسیقی را نمی پذیرد. پس همه دانشجویان باید به دور از خودفریبی و سهل انگاری، به یادگیری عمیق مفاهیم موسیقی بپردازند. این امر در دوره های این آکادمی میسر شده است.
آموزشهای رایگانی که در اختیار شماست چند سال پیش و بنا به ضرورت آن زمان ضبط شده و از نظر تصویری کیفیت لازم را ندارند اما آموزشهای ویدیویی ستارگان موسیقی با بهترین شیوه های آموزشی برای شما عزیزان تدوین شده است. امیدواریم که با یادگیری مطالب ستارگان موسیقی همچون ستاره در آسمان فرهنگ و هنر ایران و جهان بدرخشید.

نتایج مورد انتظار از این دوره ها:
موفقیت در آزمونهای موسیقی، عضویت در گروهها، حرفه ای شدن در نوازندگی و خوانندگی و آهنگسازی، موفقیت در فستیوالهای ملی و بین المللی موسیقی بصورت فردی و گروهی

روش انجام:
یادگیری دوره های ستارگان موسیقی+کلاسهای آنلاین و آفلاین+کلاسهای حضوری و عضویت در گروههای حرفه ای
همه موارد در همین سایت امکانپذیر و عملی است.
در بخشهای مختلف سایت می توانید فعالیتها و نتایج این آموزشها و گروههای آقای دکتر مسعود نکوئی را ببینید و در صورت تمایل به عضویت این گروهها درآیید.

برای شرکت در این دوره های متمرکز و هدفمند با شماره تلفن ۰۹۱۳۷۶۱۵۶۰۴ تماس حاصل فرمایید و یا به همین شماره در واتس اپ پیام بفرستید.
این دوره ها برای تمامی پارسی زبانان در سراسر جهان طراحی شده است و شما می تواند از هر کشور و هر شهری این آموزشها را داشته باشید و در گروهها عضو شوید و در کنسرتهای حضوری و غیر حضوری با اجرای بهترین آثار موسیقی مشارکت داشته باشید.

گروه بین المللی مهروطن به رهبری دکتر مسعود نکوئی

خلاصه عناوین و فعالیتهای بین المللی :
دیپلم افتخار مسابقات بین المللی کرال و سه اجرا در کشور کره جنوبی ۲۰۱۱ ، کنسرت تایلند ۲۰۱۱ ، رتبه دوم بخش کرال جشنواره بین المللی موسیقی فجر۱۳۹۱، رتبه سوم بخش کرال جشنواره بین المللی موسیقی فجر ۱۳۸۹ ، راهیابی به مرحله نهایی رقابتهای آهنگسازی کرال ایتالیا ۲۰۱۷ ، اجرای اثر “o God my captain” توسط کر کلیسای کاتولیک لندن در فستیوال موسیقی مدرن مذهبی شهر لندن ۲۰۱۸ ، اجرای اثر لالایی در امریکا توسط موسسه Gilgamesh art ” ” به رهبری هانیبال یوسف ، انتخاب اثر کاروونسرا توسط کر بین المللی ترکیه با خوانندگانی از کشورهای مختلف ، آهنگسازی وکال قطعه “دوست” با همکاری باب وُگِل آهنگساز امریکایی، دعوت به مسابقات جهانی و فستیوالهای بین المللی موسیقی از جمله افریقای جنوبی ، روسیه ، ایتالیا، اسپانیا و…
خلاصه عناوین و فعالیتهای ملی :
رتبه اول جشنواره ملی موسیقی کارآوا ۱۳۹۹، رتبه اول آهنگسازی جشنواره ملی موسیقی کیش۱۳۹۷، رتبه برتر آهنگسازی جشنواره ملی مقاومت۱۳۹۲ ، رتبه اول آهنگسازی و اجرای جشنواره ملی کرال رضوی ۱۳۹۱ ، رتبه سوم جشنواره ملی موسیقی خنیاگران ۱۳۹۱ ، برگزیده آهنگسازی مرکز موسیقی صداو سیمای ایران ۱۳۹۳ و ۱۳۹۵ ، سه رتبه دوم جشنواره کرال فرهنگیان سراسر کشور ۱۳۹۶و ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ ، پنج دوره دعوت و اجرا در جشنواره بین المللی موسیقی فجر ۱۳۸۷تا۱۳۹۳ ، عضو اصلی هیات مدیره مجمع کانونهای موسیقی دانشگاههای سراسر کشور۱۳۷۹ ، اجرا در جشنواره ملی بهره وری ایران ، اسفند۱۳۹۲ ، اجرا در جشنواره های ملی موسیقی خلیج فارس۱۳۹۲ ، کارآوا۱۳۹۶ ، نواحی ۱۳۹۱و ۱۳۹۰ ، اجرای آثار کرال در سالن همایشهای بین المللی برج میلاد به مناسبت هفته بزرگداشت کرمان و…

تدریس :
مدرس دانشگاههای دولتی، علمی کاربردی، سازمان مدیریت صنعتی و هنرستان موسیقی در زمینه های سلفژ کانتاتی و پارلاتی ، تربیت شنوایی ، مبانی موسیقی و پیانو ، مبانی آواز گروهی و مبانی آواز کلاسیک ، مبانی آهنگسازی ، نرم افزارهای نت نگاری و استودیویی ، خلاقیت و موسیقی ، مبانی رهبری کر ، پیوند شعر و موسیقی و…