گروههای آموزشی موسسه بعنوان گروههای پشتیبان برای گروههای اصلی و همچنین یادگیری نوآموزان تشکیل می شود و به مرور زمان اعضای این گروهها در کنار هم رشد می کنند و همان گروهها به عنوان گروه اصلی و اجرایی می شوند. بعنوان مثال گروههای آتُنال و موتیف بعنوان گروه آموزشی و پشتیبان تشکیل شدند و پس از دوسال بعنوان گروههای اصلی به اجرای برنامه پرداختند و در جشنواره ها موفق به کسب رتبه های گروهی شدند.

عضو گیری گروههای آموزشی:
۱-گروه کُر موتیف:
برای عضویت در این گروه هنرجویان جوان و بزرگسال با یادگیری مهارتهای موسیقی با دوره های ستارگان موسیقی و دوره های حضوری و گروهی می توانند در طی چند ماه خود را به عنوان عضو این گروه تثبیت نمایند.

۲-گروه کر کودکان:
کودکان پنج تا ده ساله می توانند بدون دوره های خصوصی موسیقی در این گروه عضو شوند و با لذت آواز بخوانند و با استعدادیابی این کودکان امکان اجرا و ضبط استودیویی و انتشار آثار نیز انجام می شود(همان گونه که در گذشته سه آلبوم موسیقی کودک منتشر شده و جزو بهترین آثار در این حوزه هستند).

۳-گروه ارکستر کودکان:
این گروه در واقع همان گروه کر کودکان است که باید به صورت متوازن و همه جانبه موسیقی را یاد بگیرند و هم بعنوان خواننده و هم نوازنده به رشد و تعالی برسند. کودکانی که در این گروهها فعالیت می نمایند باید دوره های ویدیویی موسیقی کودک و آواز کودکان را ببینند و برای رشد بیشتر در دوره های حضوری و گروهی مشارکت کامل داشته باشند.

۴-گروه کر فرهنگ:
گروه کر فرهنگ با چهار حضور در جشنواره کشوری کرال فرهنگیان و کسب چهار رتبه برتر این جشنواره در واقع یک گروه کر حرفه ای فرهنگیان محسوب می شود و با اجراهای بیشمار خود بصورت کرال آکاپلا و چند صدایی خود شگفتی گروههای کر فرهنگیان ایران به حساب می آید.

۵-گروه کر کانون پرورش فکری کرمان:
این گروه پویا با تولید اولین آلبوم کنسرت کتاب کانونهای پرورش فکری کودکان توانسته است بعنوان یک گروه پیشرو خود را تثبیت نماید و بعنوان گروه برتر در کشور شناخته شود.

۴-کوارتتهای آوازی و سازی:
برای رشد فردی و گروهی، گروهکهای کوارتت بهترین گزینه هستند. این نوع نوازندگی و خوانندگی باید پس از دوره های متمرکز باشد تا اعضای گروه حرفه ای و توانمند شوند.
برای عضویت در گروهها می توانید به شماره ۰۹۱۳۷۶۱۵۶۰۴ در واتس اپ پیام بفرستید و ابتدا استعدادیابی شوید و سپس طبق نقشه راه آموزشی هنرجویان حرکت کنید تا با خیال راحت به نتیجه برسید.

نتایج مورد انتظار از این دوره ها:
موفقیت در آزمونهای موسیقی، عضویت در گروهها، حرفه ای شدن در نوازندگی و خوانندگی و آهنگسازی، موفقیت در فستیوالهای ملی و بین المللی موسیقی بصورت فردی و گروهی

روش انجام:
گذراندن دوره های ستارگان موسیقی+کلاسهای آنلاین و آفلاین+کلاسهای حضوری و عضویت در گروههای حرفه ای
همه موارد در همین سایت امکانپذیر و عملی است.
در بخشهای مختلف سایت می توانید فعالیتها و نتایج این آموزشها و گروههای آقای دکتر مسعود نکوئی را ببینید و در صورت تمایل به عضویت این گروهها درآیید.

برای شرکت در این دوره های متمرکز و هدفمند با شماره تلفن ۰۹۱۳۷۶۱۵۶۰۴ تماس حاصل فرمایید و یا به همین شماره در واتس اپ پیام بفرستید.
این دوره ها برای تمامی پارسی زبانان در سراسر جهان طراحی شده است و شما می تواند از هر کشور و هر شهری این آموزشها را داشته باشید و در گروهها عضو شوید و در کنسرتهای حضوری و غیر حضوری با اجرای بهترین آثار موسیقی مشارکت داشته باشید.

خلاصه عناوین و فعالیتهای بین المللی :
دیپلم افتخار مسابقات بین المللی کرال و سه اجرا در کشور کره جنوبی ۲۰۱۱ ، کنسرت تایلند ۲۰۱۱ ، رتبه دوم بخش کرال جشنواره بین المللی موسیقی فجر۱۳۹۱، رتبه سوم بخش کرال جشنواره بین المللی موسیقی فجر ۱۳۸۹ ، راهیابی به مرحله نهایی رقابتهای آهنگسازی کرال ایتالیا ۲۰۱۷ ، اجرای اثر “o God my captain” توسط کر کلیسای کاتولیک لندن در فستیوال موسیقی مدرن مذهبی شهر لندن ۲۰۱۸ ، اجرای اثر لالایی در امریکا توسط موسسه Gilgamesh art ” ” به رهبری هانیبال یوسف ، انتخاب اثر کاروونسرا توسط کر بین المللی ترکیه با خوانندگانی از کشورهای مختلف ، آهنگسازی وکال قطعه “دوست” با همکاری باب وُگِل آهنگساز امریکایی، دعوت به مسابقات جهانی و فستیوالهای بین المللی موسیقی از جمله افریقای جنوبی ، روسیه ، ایتالیا، اسپانیا و…
خلاصه عناوین و فعالیتهای ملی :
رتبه اول جشنواره ملی موسیقی کارآوا ۱۳۹۹، رتبه اول آهنگسازی جشنواره ملی موسیقی کیش۱۳۹۷، رتبه برتر آهنگسازی جشنواره ملی مقاومت۱۳۹۲ ، رتبه اول آهنگسازی و اجرای جشنواره ملی کرال رضوی ۱۳۹۱ ، رتبه سوم جشنواره ملی موسیقی خنیاگران ۱۳۹۱ ، برگزیده آهنگسازی مرکز موسیقی صداو سیمای ایران ۱۳۹۳ و ۱۳۹۵ ، سه رتبه دوم جشنواره کرال فرهنگیان سراسر کشور ۱۳۹۶و ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ ، پنج دوره دعوت و اجرا در جشنواره بین المللی موسیقی فجر ۱۳۸۷تا۱۳۹۳ ، عضو اصلی هیات مدیره مجمع کانونهای موسیقی دانشگاههای سراسر کشور۱۳۷۹ ، اجرا در جشنواره ملی بهره وری ایران ، اسفند۱۳۹۲ ، اجرا در جشنواره های ملی موسیقی خلیج فارس۱۳۹۲ ، کارآوا۱۳۹۶ ، نواحی ۱۳۹۱و ۱۳۹۰ ، اجرای آثار کرال در سالن همایشهای بین المللی برج میلاد به مناسبت هفته بزرگداشت کرمان و…

تدریس :
مدرس دانشگاههای دولتی، علمی کاربردی، سازمان مدیریت صنعتی و هنرستان موسیقی در زمینه های سلفژ کانتاتی و پارلاتی ، تربیت شنوایی ، مبانی موسیقی و پیانو ، مبانی آواز گروهی و مبانی آواز کلاسیک ، مبانی آهنگسازی ، نرم افزارهای نت نگاری و استودیویی ، خلاقیت و موسیقی ، مبانی رهبری کر ، پیوند شعر و موسیقی و…