درخواست آهنگسازی و تولید اثر موسیقی:
برای ثبت سفارش آهنگ و یا آلبوم موسیقی خود می توانید با شماره ۰۹۱۳۷۶۱۵۶۰۴ تماس حاصل نمایید و یا بصورت پیام به واتس آپ همین شماره درخواست خود را ثبت نمایید و پس از مشاوره رایگان و مشخص نمودن دقیق خواسته های خود، موسیقی حرفه ای خود را تولید نمایید. ضمن اینکه پس از تولید اثر، می توانید با ورود به صفحه درخواست اجرا، برای درخواست اجرای آن نیز اقدام نمایید.

نمونه آثار سفارشی ساخته شده توسط دکتر مسعود نکویی در سبکهای متنوع:
بسیاری از آهنگهای نامبرده داری رتبه های برتر کشوری در زمینه آهنگسازی و با مجوز رسمی هستند.
۱-آهنگسازی سبکهای پاپ و سبکهای روز
نمونه آثار:
*آلبومهای ارکسترال و پاپ و راک و آر اندبی: آلبوم عشق شیرین، آلبوم مستثنا، آلبوم شالنامه، آلبوم هفتواد،…
*نمونه تک ترکها: امشب هوا بارونیه، پدر، دوست، حسرت تو،…
*آثار کودک و نوجوان: آلبوم دورت بگردم ایران، انار، با اجازه خدا، …
۲-آهنگسازی برای صنعت و تجارت و تولید و خدمات
و صداوسیما
نمونه آثار:
نماهنگ گروه صنعتی بارز، آهنگ مس شهربابک، بانک ملت، مجموعه ورزشی چشمه، بیوچار، فرش الماس کویر، فایتون،…
تیزر برنامه های تلویزیونی: تکاپکا، بهشت جاودان، شبهای کرمان،
۳-آهنگسازی سرود و کرال مدارس
شما می توانید با انتخاب آهنگ خود از لیست آهنگهای سال ۱۴۰۰، اقدام به خرید آهنگها نمایید(هر سال این لیست به روز رسانی خواهد شد). نام آهنگهای انتخابی خود را به شماره ۰۹۱۳۷۶۱۵۶۰۴ واتس اپ کنید و پس از راهنمایی مربوطه اقدام به خرید قطعی نمایید. لازم به ذکر است که پس از خرید هر آهنگ در هر سال توسط هر هنرمند، این آهنگ از لیست فروش خارج می شود تا جشنواره ها شاهد آهنگ تکراری نباشند. ضمن اینکه برای شرکت گروهها در جشنواره دو اثر لازم است که باید هر دو اثر مرتبط باشند. به عنوان مثال اگر در بخش معیار شرکت می کنید هر دو اثر بدون لهجه و غیر محلی باشند و اگر در بخش محلی شرکت می کنید آثار با گویش و لهجه مناطق خود را انتخاب نمایید تا در مراحل بعدی جشنواره دچار مشکل نشوید. در صورت هر گونه سوال در زمینه انتخاب و خرید آهنگها به همین شماره ۰۹۱۳۷۶۱۵۶۰۴ در واتس اپ پیام دهید تا راهنمایی کامل را دریافت نمایید و سپس با خیال آسوده خرید خود را انجام دهید.

۴-آهنگسازی کرال آکاپلا و ارکسترال
نمونه آثار: بیش از ۵۰۰ اثر آکاپلا و ارکسترال و حماسی تولید شده در قالب آلبومهای موسیقی(می توانید این آلبومها را در لینک آلبومهای بالای صفحه ببینید).

برای درخواست آهنگسازی در سبکهای ذکر شده و صنایع و خدمات نیز می توانید از زیرمنوی آهنگسازی/درخواست آهنگسازی درخواست خود را به واتس اپ ۰۹۱۳۷۶۱۵۶۰۴ ارسال نمایید.

آلبومهای موسیقی دکتر مسعود نکوئی و بیش از ۷۰۰ اثر موسیقی

خلاصه عناوین و فعالیتهای بین المللی :
دیپلم افتخار مسابقات بین المللی کرال و سه اجرا در کشور کره جنوبی ۲۰۱۱ ، کنسرت تایلند ۲۰۱۱ ، رتبه دوم بخش کرال جشنواره بین المللی موسیقی فجر۱۳۹۱، رتبه سوم بخش کرال جشنواره بین المللی موسیقی فجر ۱۳۸۹ ، راهیابی به مرحله نهایی رقابتهای آهنگسازی کرال ایتالیا ۲۰۱۷ ، اجرای اثر “o God my captain” توسط کر کلیسای کاتولیک لندن در فستیوال موسیقی مدرن مذهبی شهر لندن ۲۰۱۸ ، اجرای اثر لالایی در امریکا توسط موسسه Gilgamesh art ” ” به رهبری هانیبال یوسف ، انتخاب اثر کاروونسرا توسط کر بین المللی ترکیه با خوانندگانی از کشورهای مختلف ، آهنگسازی وکال قطعه “دوست” با همکاری باب وُگِل آهنگساز امریکایی، دعوت به مسابقات جهانی و فستیوالهای بین المللی موسیقی از جمله افریقای جنوبی ، روسیه ، ایتالیا، اسپانیا و…
خلاصه عناوین و فعالیتهای ملی :
رتبه اول جشنواره ملی موسیقی کارآوا ۱۳۹۹، رتبه اول آهنگسازی جشنواره ملی موسیقی کیش۱۳۹۷، رتبه برتر آهنگسازی جشنواره ملی مقاومت۱۳۹۲ ، رتبه اول آهنگسازی و اجرای جشنواره ملی کرال رضوی ۱۳۹۱ ، رتبه سوم جشنواره ملی موسیقی خنیاگران ۱۳۹۱ ، برگزیده آهنگسازی مرکز موسیقی صداو سیمای ایران ۱۳۹۳ و ۱۳۹۵ ، سه رتبه دوم جشنواره کرال فرهنگیان سراسر کشور ۱۳۹۶و ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ ، پنج دوره دعوت و اجرا در جشنواره بین المللی موسیقی فجر ۱۳۸۷تا۱۳۹۳ ، عضو اصلی هیات مدیره مجمع کانونهای موسیقی دانشگاههای سراسر کشور۱۳۷۹ ، اجرا در جشنواره ملی بهره وری ایران ، اسفند۱۳۹۲ ، اجرا در جشنواره های ملی موسیقی خلیج فارس۱۳۹۲ ، کارآوا۱۳۹۶ ، نواحی ۱۳۹۱و ۱۳۹۰ ، اجرای آثار کرال در سالن همایشهای بین المللی برج میلاد به مناسبت هفته بزرگداشت کرمان و…