کلاسهای آنلاین و آفلاین و ترکیبی موسیقی
کلاسهای خصوصی آنلاین: این کلاسها نیم ساعته و مشابه کلاسهای خصوصی حضوری است و مدرس و هنرجو بصورت مستقیم و رو در رو کلاس را با کیفیت تقریبی کلاس حضوری برگزار می کنند. در برخی موارد کلاسهای آنلاین از کلاسهای حضوری هم کیفیت بیشتری دارند زیرا مدرس می تواند با استفاده از ابزارهای چند رسانه ای و با استفاده از سازهای دیگر مطلب خود را بهتر به هنرجو منتقل نماید. البته با وضعیت اینترنت موجود همچنان کلاسهای حضوری بهتر هستند اما اگر در شهر دیگری زندگی می کنید کلاسهای آنلاین و پیگیری آفلاین مدرس و هنرجو بهترین گزینه است زیرا در این روش مدرس در طی هفته تمرین و اجرای هنرجو را رصد می نماید و خطاهای احتمالی را رفع می کند و روش آقای دکتر نکویی در کلاسهای آنلاین و آفلاین و ترکیبی به همین گونه است و نتایج قابل توجهی در این خصوص حاصل شده است.
کلاسهای آنلاین آواز(خوانندگی):
جلسات نیم ساعته خصوصی و شامل تدریس سلفژ و آواز در هر جلسه(ویژه) و یا به درخواست هنرجو بصورت اختصاصی آموزش سلفژ و آواز به تفکیک. در آموزش آنلاین آواز هنرجو با راهنمایی استاد، فایلهای مربوط به کلاس را اجرا می نماید و به راحتی در کلاس مشارکت و یادگیری انجام می شود. حتی با تاخیری که در صدا وجود دارد این مشکل، با راه حلهای موجود برطرف می گردد.
۱–آواز: مبانی آواز: یادگیری نفس گیری، مکانیسم تولید آوا، مکانیسم گفتاری و رزنانسی، کوک و ریتم، بیان کامل و رپرتوار(قطعات اجرایی) برای آمادگی دوره های آواز پاپ و آواز کلاسیک و آواز ایرانی و آواز کرال آکاپلا.

۲-خوانندگی پاپ و ایرانی و سبکهای روز: با جدیدترین متدهای آواز و آهنگهای مارکت پاپ ایرانی و غیر ایرانی بصورت علمی و راهکار عملی برای هر فرد بر اساس فیزیولوژی آوازی هنرجو.
۳.آواز کلاسیک: در این کلاسها علاوه بر یادگیری تکنیکهای آوازی، بر اساس متد بل کانتُ ایتالیایی با موفق ترین و اصیل ترین متدهای آواز کلاسیک، آریاهای دوران بارُک آموزش داده می شود و هنرجویان برای اجرا و همچنین آزمونهای آواز کلاسیک آماده می گردند.
۴-آواز گروهی(کُرال آکاپلا): این دوره برای علاقمندان عضویت در گروههای کر ایران و جهان طراحی شده و علاوه بر تکنیکها و تمرینهای آواز جهانی، چندصدایی خواندن و آکاپلا خواندن بصورت دقیق و مجزا آموزش داده می شود و به همراه آن چند رپرتوار اجرایی برای کنسرتها و رویدادهای مشترک با هنرجویان تمرین می شود تا پس از کسب مهارتهای آوازی و یادگیری کامل آثار اجرایی، به گروههای کر حرفه ای معرفی شوند و در رویدادهای مهم بدرخشند.

کلاسهای پیانو و سازهای کلاویه دار:(ویژه)
در کلاسهای آنلاین پبانو، هنرجو و استاد سازهای مستقل خود را دارند و در زمان صرفه جویی می شود و این هماهنگی دوطرفه بسیار موثر و مفید خواهد بود.
جلسات نیم ساعته خصوصی شامل استایل، اتودها، متدها، تمرین های قدرتی و سرعتی، رپرتوار اجرایی کلاسیک و ایرانی، آکمپانیمان، گروه نوازی، تکنیکها و آرتیکلاسیون و …

کلاسهای آنلاین آهنگسازی و تنظیم:(بسیار ویژه)
در آموزش آنلاین نرم افزارهای آهنگسازی مدرس با اتصال از راه دور به سیستم هنرجو، کنترل نرم افزار را بطور همزمان بدست می گیرد(هنرجو هم کنترل را در دست دارد) و همزمان دو نفره روی پروژه ها کار می کنند. این روش بسیار شگفت انگیز و کاربردی است. حتی در آموزش حضوری هم این امکان بدست نمی آید زیرا هنرجو نمی تواند تمامی امکانات خود را بدست بگیرد و در کلاس حضوری بیاورد..!!!
۱.مبانی آهنگسازی: شامل مبانی خلاقیت و نوآوری و اصول آهنگسازی و تنظیم و آرانژمان و ارکستراسیون برای پیانو، کُر، ارکستر و…
۲-نرم افزارهای آهنگسازی و نت نویسی: کیوبیس، سیبلیوس، نت ورثی کامپُزر و…

کلاسهای مبانی موسیقی:
شامل تئوری موسیقی و وزن خوانی و نت خوانی و دشیفر کانتاتی و پارلاتی(آوازی و گفتاری) و تربیت شنوایی و …

نتایج مورد انتظار از این دوره ها: لذت موسیقی، موفقیت در آزمونهای موسیقی، عضویت در گروهها، حرفه ای شدن در نوازندگی و خوانندگی و آهنگسازی، موفقیت در فستیوالهای ملی و بین المللی موسیقی بصورت فردی و گروهی و…

پیشنهاد یادگیری ویژه برای هنرجویان و علاقمندان:
اگر می خواهید با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن به نتایج مورد نظر خود برسید ابتدا آموزشهای ویدیویی دکتر مسعود نکویی را تهیه نمایید و در اسرع وقت کلاسهای حضوری و یا آنلاین را هماهنگ نمایید تا به درک کاملی از همه موارد و با راهنمایی قدم به قدم مدرس دوره به سادگی تمامی مطالب را به نسبت استعداد و توانایی خود انتخاب کنید و با یادگیری همه جانبه مسیر طولانی یادگیری را کوتاه و هموار نمایید. وقتی شما در کنار دوره های ویدیویی و آفلاین با استاد هم در ارتباط هستید، نسخه پیشرفت شخصی شما بر اساس نقاط ضعف و قوت تان پیشنهاد می شود و شما بصورت متوازن رشد و پیشرفت می کنید و این رشد همه جانبه شادی و شعف یادگیری و موفقیت را به همراه خواهد داشت.

پس فرصت را از دست ندهید و از همین لحظه شروع کنید…

برای شرکت در این دوره های متمرکز و هدفمند با شماره تلفن ۰۹۱۳۷۶۱۵۶۰۴ تماس حاصل فرمایید و یا به همین شماره در واتس اپ پیام بفرستید.
این دوره ها برای تمامی پارسی زبانان در سراسر جهان طراحی شده است و شما می تواند از هر کشور و هر شهری این آموزشها را داشته باشید و در گروهها عضو شوید و در کنسرتهای حضوری و غیر حضوری با اجرای بهترین آثار موسیقی مشارکت داشته باشید.

خلاصه عناوین و فعالیتهای بین المللی :
دیپلم افتخار مسابقات بین المللی کرال و سه اجرا در کشور کره جنوبی ۲۰۱۱ ، کنسرت تایلند ۲۰۱۱ ، رتبه دوم بخش کرال جشنواره بین المللی موسیقی فجر۱۳۹۱، رتبه سوم بخش کرال جشنواره بین المللی موسیقی فجر ۱۳۸۹ ، راهیابی به مرحله نهایی رقابتهای آهنگسازی کرال ایتالیا ۲۰۱۷ ، اجرای اثر “o God my captain” توسط کر کلیسای کاتولیک لندن در فستیوال موسیقی مدرن مذهبی شهر لندن ۲۰۱۸ ، اجرای اثر لالایی در امریکا توسط موسسه Gilgamesh art ” ” به رهبری هانیبال یوسف ، انتخاب اثر کاروونسرا توسط کر بین المللی ترکیه با خوانندگانی از کشورهای مختلف ، آهنگسازی وکال قطعه “دوست” با همکاری باب وُگِل آهنگساز امریکایی، دعوت به مسابقات جهانی و فستیوالهای بین المللی موسیقی از جمله افریقای جنوبی ، روسیه ، ایتالیا، اسپانیا و…
خلاصه عناوین و فعالیتهای ملی :
رتبه اول جشنواره ملی موسیقی کارآوا ۱۳۹۹، رتبه اول آهنگسازی جشنواره ملی موسیقی کیش۱۳۹۷، رتبه برتر آهنگسازی جشنواره ملی مقاومت۱۳۹۲ ، رتبه اول آهنگسازی و اجرای جشنواره ملی کرال رضوی ۱۳۹۱ ، رتبه سوم جشنواره ملی موسیقی خنیاگران ۱۳۹۱ ، برگزیده آهنگسازی مرکز موسیقی صداو سیمای ایران ۱۳۹۳ و ۱۳۹۵ ، سه رتبه دوم جشنواره کرال فرهنگیان سراسر کشور ۱۳۹۶و ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ ، پنج دوره دعوت و اجرا در جشنواره بین المللی موسیقی فجر ۱۳۸۷تا۱۳۹۳ ، عضو اصلی هیات مدیره مجمع کانونهای موسیقی دانشگاههای سراسر کشور۱۳۷۹ ، اجرا در جشنواره ملی بهره وری ایران ، اسفند۱۳۹۲ ، اجرا در جشنواره های ملی موسیقی خلیج فارس۱۳۹۲ ، کارآوا۱۳۹۶ ، نواحی ۱۳۹۱و ۱۳۹۰ ، اجرای آثار کرال در سالن همایشهای بین المللی برج میلاد به مناسبت هفته بزرگداشت کرمان و…

تدریس :
مدرس دانشگاههای دولتی، علمی کاربردی، سازمان مدیریت صنعتی و هنرستان موسیقی در زمینه های سلفژ کانتاتی و پارلاتی ، تربیت شنوایی ، مبانی موسیقی و پیانو ، مبانی آواز گروهی و مبانی آواز کلاسیک ، مبانی آهنگسازی ، نرم افزارهای نت نگاری و استودیویی ، خلاقیت و موسیقی ، مبانی رهبری کر ، پیوند شعر و موسیقی و…