*با تخفیف شگفت انگیز *فقط ۳۹۵۰۰۰ تومان
*مدرس دوره: دکتر مسعود نکویی*

دوره جامع آموزش کیوبیس ۱۰.۵ و ۱۱ به صورت صفر تا صد
*برای اولین بار در ایران آموزش اصولی کیوبیس ۱۰.۵ و ۱۱ پرو
شما هم به کاربران حرفه ای و متخصص کیوبیس بپیوندید !


قیمت دوره ستارگان کیوبیس با تخفیف ۴۰ درصد: فقط ۳۹۵۰۰۰ تومان
بیش از ۸.۵ ساعت آموزش مفید 🙂

خلاصه خودآموز ستارگان کیوبیس

مشخصات کلی دوره:
مخاطب : موزیسین ها ، آهنگسازان ، تنظیم کنندگان ، دوبلورها و تدوینگران
نوع دوره : غیرحضوری ( دانلودی )
پیش نیاز : ندارد
مدرس : دکتر مسعود نکوئی
پشتیبانی مدرس : دارد
زمان : ۳ ساعت و ۴۱ دقیقه ( بخش اول ) ، ۲ ساعت و ۵۱ دقیقه ( بخش ویژه ) + ۲ ساعت ( آپدیت )
مجموع زمان دوره : ۸ ساعت و ۳۲ دقیقه
تعداد جلسات : ۱۰ جلسه ( بخش اول ) ، ۵ جلسه ( بخش ویژه ) ، ۲ جلسه ( آپدیت )
فرمت آموزش : ویدئو ( قفل گذاری شده ، قابل استفاده بر روی سیستم عامل ویندوز )
روش دریافت : دانلودی ، به صورت دانلود مستقیم و پس از پرداخت

نظر کاربران دوره ستارگان کیوبیس دکتر مسعود نکویی:

آموزش همه جانبه کیوبیس ۱۰ و ۱۰.۵ پرو
نرم افزار کیوبیس بی شک یکی از نقاط عطف دنیای موسیقی در سالیان اخیر بوده است. نرم افزاری منعطف ، کاربردی و فوق حرفه ای که با امکانات همه جانبه خود ، نیازهای تمامی افراد موزیسین از مبتدی تا حرفه ای را برآورده خواهد کرد. در کشورمان ایران نیز طیف بسیاری از موزسین های حرفه ای و فعال در مارکت موسیقی کشورمان از جمله سعید شمس ، حامد برادران ، معین راهبر ، مسعود جهانی و … از نرم افزار کیوبیس استفاده می کنند. در قدرت کیوبیس هیچ شکی نیست. اما زمانی می توان از این نرم افزار حداکثر بهره را برد که بتوانیم به بهترین شکل از امکانات استثنائی آن در آهنگسازی ، تنظیم ، میکس و مسترینگ ، ضبط صدا و … بهره ببریم. ما اینجا هستیم که شما را به شکل عملی و همه جانبه آموزش کیوبیس را به شما تقدیم کنیم و در تمام مسیر یادگیری با شما همراه هستیم.

آموزش صفر تا صد کیوبیس به معنای واقعی
دوره ارزشمند ” ستارگان کیوبیس “ با تدریس یک استاد کاربلد به نام ” استاد مسعود نکویی “ استاد و پژوهشگر موسیقی ، یک دوره آموزشی ارزشمند و به معنای واقعی کلمه صفر تا صد است. زیرا طراحی این دوره بر اساس یادگیری کامل شما از مراحل مقدماتی شروع کار با Cubase Pro 10.5 ، منوها و زیرشاخه ها ، محیط کاربری تا استفاده از ابزارهای مختلف در کیوبیس است.

آموزش تنظیم سبک پاپ کلاسیک در کیوبیس
در آپدیت شماره ۱ این دوره با ارائه مثال های عملی ، ۱ پروژه سبک پاپ کلاسیک را به شیوه تنظیم استاد نکویی ، از صفر شروع کرده و آنرا آهنگسازی و تنظیم می نماییم. در این راه از مثال های عملی بسیار زیادی استفاده کردیم تا به شکل حرفه ای و در عمل ، کار با منوها و محیط کاربری و امکانات شگفت انگیز کیوبیس را فرا بگیرید. یک آموزش فوق العاده که نیازهای کاربران مبتدی و حرفه ای و حتی فوق حرفه ای موسیقی برای کار با نرم افزار ارزشمند کیوبیس را به شدت برآورده خواهد نمود.

آموزش امکانات جدید کیوبیس ۱۱ و بکارگیری آنها
در آپدیت شماره ۲ ، به بررسی کیوبیس ۱۱ می پردازیم. زمان زیادی از عرضه کیوبیس ۱۱ نگذشته است. اما این دوره آموزشی شامل آموزش مفاهیم و موارد جدید اضافه شده به نسخه کیوبیس ۱۱ پرو نیز می شود. به گونه ای که در این آپدیت ، موارد جدید اضافه شده در نسخه ۱۱ نسبت به نسخه های پیشین را فرا خواهید گرفت.

کیوبیس را با استاد مسعود نکویی فرا بگیرید !
برای یادگیری و آموزش این نرم افزار مطرح به سراغ جناب استاد مسعود نکویی رفته ایم. یک متخصص تمام عیار در حوزه موسیقی که کارنامه هنری ایشان سرشار از افتخارات داخلی و بین المللی است. ایشان استاد دانشگاه ، محقق و پژوهشگر موسیقی با سابقه سالها استفاده حرفه ای از نرم افزار کیوبیس در تولیدات خود بوده و با مشاهده این دوره می توانید اطمینان حاصل نمایید که یک فرد کاربلد ، با تجربه و حرفه ای ، آموزش کیوبیس را با بیانی شیوا ، برای شما عزیزان تدریس خواهند نمود. در انتهای این صفحه بیوگرافی ایشان نیز درج شده است.

این دوره با ورژنهای آینده کیوبیس هم آپدیت و به روز می شود…

دکتر مسعود نکوئی

سرعت انجام کار و لذت آنرا چند برابر می کنیم !
از نکات بسیار کلیدی در محتوای این دوره می توان به یادگیری کامل میانبرها ( Shortcut ) های ساده و پیشرفته و حرفه ای کیوبیس و همچنین راههای رسیدن به امکانات مشترک در نرم افزار Cubase اشاره نمود. هدف مهم ما در این دوره این است که با دانستن میانبرها بتوانیم سریعتر به نتیجه برسیم. با شیوه نوآورانه و خلاقانه کاری می کنیم که استفاده از کیوبیس برای شما دلچسب تر و با صرفه جویی در زمان صورت گیرد. به جای وقت گذاشتن طاقت فرسای چندین هفته و یا ماه بر روی پروژه ، به شما یاد می دهیم که در عرض چند روز و با صرفه جویی در زمان ، کار با کیوبیس را سریعتر و با لذت تمام انجام دهید. در نتیجه راندمان کاری و درآمدزایی شما نیز بیشتر خواهد شد. شعار ما در دوره ستارگان کیوبیس و آموزش کیوبیس ۱۰ و ۱۰.۵ پرو این است :
یادگیری خلاقانه و نوآورانه کیوبیس به صورت صفر تا صد ، مبتنی بر مدیریت زمان و برای تمامی سطوح هنرجویان ، با ستارگان کیوبیس تبدیل به ” متخصص کار با نرم افزار کیوبیس ” شوید.

آشنایی و مرور آهنگسازی ، تنظیم و میکس در ستارگان کیوبیس
دوره آموزش کیوبیس ۱۰.۵ علاوه بر آموزش کامل و حرفه ای منوها ، محیط کاربری و ابزار کیوبیس ، موارد مربوط به پروداکشن یک اثر مانند آهنگسازی ، تنظیم ، میکس در حد مرور و آشنایی و شیوه صحیح ضبط صدا ، ضبط نت و MIDI ، فالش گیری صدا و … را نیز شامل می شود. در درجه اول این آموزش ، آموزش کیوبیس و نحوه کار حرفه ای با نرم افزار کیوبیس بوده ، اما برای بکار گیری امکانات کیوبیس ، مثال های عملی در خصوص آهنگسازی و تنظیم و حتی میکس نیز در بخش دوم این دوره موجود بوده و به مرور این موارد نیز پرداخته شده است. دوره به صورتی تدوین شده که برای تمامی افرادی که با صوت سر و کار دارند از جمله موزسین ها ، دوبلورها و حتی تدوین گران فیلم و ویدئو نیز بسیار مناسب و کاربردی است و موارد مربوط به حرفه آنها نیز در دوره براساس امکانات کیوبیس آموزش داده شده است.

دو بخش موجود در دوره ستارگان کیوبیس
دوره بی نظیر آموزش کیوبیس ۱۰.۵ در ۲ بخش مجزا و ۱۵ قسمت تهیه و تولید و به نگاه شما مخاطبان ارزشمند موسیقی تقدیم می شود. لازم به ذکر است به هنگام تهیه این دوره ، هر دو بخش این دوره به صورت پکیج های مجزا در اختیار شما قرار خواهد گرفت. گویی دو دوره را تهیه نموده اید که فوق العاده است.

بخش اول : ستارگان کیوبیس
این بخش که در واقع شامل محتوای اصلی و رسالت این دوره است ، به آموزش کامل نرم افزار کیوبیس معرفی منوها و محیط کاربری کیوبیس ۱۰ به شکل حرفه ای و بسیار کامل می پردازد. همچنین نحوه صحیح ضبط صدا و فایل های MIDI ، نحوه پیاده سازی ریتم های مختلف ، به همراه مرور و بررسی یک پروژه پاپ حرفه ای در محیط کیوبیس پرداخته شده است. به شکلی که با مشاهده آن می توانید به مانند یک کاربر حرفه ای با کیوبیس ۱۰ و ۱۰.۵ کار کنید.

بخش دوم : مجموعه ویژه پروژه ها و تنظیم های مسعود نکویی
این بخش اختصاص به یادگیری حرفه ای آهنگسازی تنظیم در سبک های تخصصی ایشان ( کُرال ، ارکسترال ، موسیقی کودک و سرود ) و مرور تنظیم ها و پروژه های ایشان در سبک های ذکر شده در نرم افزار کیوبیس خواهد بود. اگر به دنبال یادگیری کیوبیس در کنار یادگیری عملی و حرفه ای آهنگسازی و تنظیم در این سبک ها هستید ، این دوره تجربه بی نظیری برایتان رقم خواهد زد. در این بخش دو پروژه در سبک های ذکر شده نیز از مرحله صفر تا میکس انجام خواهد شد.

قسمت های دوره جامع ستارگان کیوبیس
• ۱ . مقدمه – ۰۸:۲۵
• ۲. آموزش Steinberg Hub و منوی File به همراه زیرشاخه ها – ۱۴:۳۵
• ۳. آموزش منوی Edit به همراه زیرشاخه ها – ۱۱:۰۵
• ۴. آموزش منوی Project به همراه زیرشاخه ها – ۱۲:۳۲
• ۵. آموزش منوهای Audio ، Midi ، Score ، Media و Transport به همراه زیرشاخه ها – ۲۱:۳۳
• ۶. آموزش منوهای Studio ، Workspaces ، Window ، VST Cloud ، Hub و Help به همراه زیرشاخه ها – ۱۱:۵۰
• ۷. آموزش Workspace به صورت کامل – ۱۳:۱۱
• ۸. آموزش تنظیمات و ضبط حرفه ای صدا ، میدی و … – ۵۴:۳۲
• ۹. پیاده سازی انواع ریتم ها ۲/۴ ، ۳/۴ ، ۴/۴ ، ۶/۸ و … – ۳۸:۲۵
• ۱۰. آموزش کیوبیس کیوبیس ۱۰.۵ پرو و بررسی یک پروژه سبک پاپ – ۳۵:۱۸
قسمت های مجموعه ویژه ” پروژه ها و تنظیم های مسعود نکویی “
• ۱. شروع آهنگسازی و تنظیم پروژه ها – ۱۸:۱۱
• ۲. ادامه تنظیم حرفه ای و Mix Communications میکس – ۴۴:۱۱
• ۳. بررسی پروژه ۶/۸ حرفه ای – ۵۷:۵۲
• ۴. ادامه بررسی پروژه های حرفه ای – ۲۱:۴۴
• ۵. بررسی پروژه موسیقی حماسی حرفه ای – ۲۹:۳۹

قسمت های مجموعه ویژه ” پروژه ها و تنظیم های مسعود نکویی “
• آپدیت ۱ : ساخت و تنظیم یک قطعه پاپ ، کلاسیک – ۱:۳۸:۲۰
• آپدیت ۲ : معرفی و بررسی امکانات جدید کیوبیس ۱۱ پرو – ۱۹:۰۱

نحوه خرید با تخفیف ۴۰ درصد دوره ستارگان کیوبیس از مدرس دوره :
۱-پیامک مستقیم یا پیام به واتس اپ شماره ۰۹۱۳۷۶۱۵۶۰۴ جهت ثبت در خواست دوره
۲-واریز مبلغ ۳۹۰۰۰۰ تومان به شماره کارت ۵۰۴۷۰۶۱۰۳۸۲۹۴۰۴۳ به نام مسعود نکوئی بانک شهر
۳-ارسال تصویر فیش واریزی تهیه دوره به شماره ۰۹۱۳۷۶۱۵۶۰۴
۴-ارسال لینک دریافت دوره از طرف ۰۹۱۳۷۶۱۵۶۰۴ برای خریدار
۵-دریافت دوره توسط خریدار و ارسال ID Machine ویدیوها برای ۰۹۱۳۷۶۱۵۶۰۴

۶-ارسال رمز نمایش ویدیوها برای خریدار و امکان استفاده از ویدیوها

نکات قابل توجه:
۱-در هنگام اجرای ویدیوهای رمز دار نباید نرم افزارهای ضبط تصویر کامپیوتر شبیه Camtasia در حال اجرا باشند.
۲-شما می توانید با فشردن دکمه preview می توانید بدون داشتن پسورد ، یک دقیقه از هر ویدیو را مشاهده نمایید.
ارتباط با مدرس دوره: @Masoudnekooei56 تلگرام

نرم افزار کیوبیس ۱۱ رایگان هم وجود دارد یا باید نرم افزار را هم خریداری کنم؟
پس از خرید دوره ستارگان کیوبیس، لینک دریافت رایگان آخرین ورژن کیوبیس کرک شده نیز در اختیار خریدار قرار خواهد گرفت.
توضیحات
نوع دوره : غیرحضوری
پیش نیاز : ندارد
زبان : فارسی
روش دریافت : دانلودی
پشتیبانی مدرس : دارد
مزایا
✔ کیفیت آموزشی بسیار خوب
✔ دسترسی دائم به فایل محصول
✔ دانلود سریع

پاسخ به سوالات متداول در مورد دوره ستارگان کیوبیس
من کاملا مبتدی هستم. آیا می توانم از این دوره استفاده کنم؟
با اینکه دوره ستارگان کیوبیس محتوای فوق حرفه ای و بی نظیری دارد ، اما به شیوه ای تولید شده است که مخاطب و هنرجوی بسیار مبتدی نیز می تواند در آن شرکت کند. به صورتی که ما در این دوره حتی از ابتدایی ترین موارد ( باز کردن نرم افزار ) شروع کرده و پیش رفته ایم. اگر مبتدی هستید به شما تبریک می گوییم ، زیرا یادگیری را از جایی شروع می کنید که می توانید بابت درست و صحیح بودن راه ، مسیر و محتوایی که فرا می گیرید ، مطمئن باشید. پس این دوره چه برای کسانی که مبتدی هستند ، چه افرادی که قصد انتقال از DAW های دیگر به محیط کیوبیس ۱۰ و ۱۰.۵ پرو دارند مناسب خواهد بود.

آیا این دوره فقط آموزش کیوبیس است یا دوره آهنگسازی و تنظیم نیز هست؟
اگر به دنبال آهنگسازی سبک پاپ ( مارکتی ) هستید …
در بخش اصلی دوره یعنی ستارگان کیوبیس به آموزش کامل محیط نرم افزار کیوبیس پرداخته شده است. به شکلی که تمرکز اصلی دوره بر روی یادگیری صحیح ، اصولی و حرفه ای کار با کیوبیس می باشد. در این راه برای فهم بهتر امکانات ، از مثال هایی در مورد آهنگسازی ، تنظیم و میکس نیز استفاده شده است. در انتها نیز یک پروژه پاپ از لحظه باز کردن نرم افزار تا انتها ساخته شده است. همچین یک پروژه حرفه ای پاپ نیز در محیط کیوبیس مورد بررسی قرار گرفته که این بخش شامل مرور آهنگسازی ، تنظیم و میکس خواهد شد. اما اگر صرفا و فقط به قصد یادگیری آهنگسازی ( ملودی سازی ) و تنظیم آهنگ پاپ قصد تهیه این دوره را دارید ، پیشنهاد می کنیم به ترتیب از دوره های ستارگان ملودی سازی برای یادگیری ساخت ملودی و دوره آموزش تنظیم حرفه ای برای تنظیم سبک پاپ و الکترونیک استفاده کنید. برای ساخت بیت نیز می توانید از دوره جذاب نوابغ بیت سازی استفاده نمایید.
اگر به دنبال آهنگسازی سبک پاپ و کلاسیک هستید …
در آپدیت اول این دوره ، صفر تا صد تنظیم یک قطعه فاخر پاپ کلاسیک با مدت زمان بیش از ۱ ساعت و نیم اضافه شده است که بسیار مفید و راهگشا خواهد بود.
اگر به دنبال آهنگسازی سبک های کُرال ، ارکسترال ، سرود و کودک هستید …
در بخش دوم دوره با نام مجموعه ویژه پروژه ها و تنظیم های مسعود نکویی ، به شکل کاملا حرفه ای در خصوص نحوه آهنگسازی ، تنظیم و میکس ( در سبک های تخصصی ایشان یعنی کُرال ، ارکسترال ، موسیقی کودک و سرود ) پرداخته شده است و اگر مخاطب و هنرجوی این سبک ها هستید ، این دوره برایتان بی نظیر و تکرار نشدنی خواهد بود. حتی در خلال این بخش از دوره نکات بسیار عالی در مورد آکوردها ، استفاده از آکوردها و مباحث مربوط به تئوری و هارمونی موسیقی نیز مطرح خواهد شد. پس اگر در سبک های ذکر شده قصد یادگیری آهنگسازی و تنظیم را دارید ، این دوره نیازهای شما را مرتفع خواهد نمود.
در این دوره میکس و مسترینگ هم یاد می گیریم؟
مقوله میکس در بخش دوم این دوره به صورت مرور میکس و پلاگین ها و نحوه اعمال آنها به صورت عملی آموزش داده شده است.

قیمت این دوره منطقی است؟
پاسخ درست به این سوال این است که نه تنها قیمت منطقی است. بلکه بسیار مناسب و در پایین ترین حالت ممکن است. مدرس این دوره نیز یک استاد کار بلد و بسیار باتجربه و با کسب افتخارات داخلی و بین المللی بسیار است. بدون شک ارزش اصلی این دوره ده ها برابر هزینه پرداختی خواهد بود.
ضمن اینکه کل مبلغ این دوره کامل معادل دو جلسه کلاس حضوری است و در مقایسه آموزش حضوری چندین جلسه ای مورد نیاز حضوری آن مبلغی بسیار ناچیز است.

قبلا آهنگسازی در حد متوسط ، حرفه ای در DAW های دیگر انجام دادم، این دوره برایم مناسب است؟
کاملا مناسب خواهد بود. در این دوره تمامی موارد ورود به دنیای کیوبیس و کار کردن حرفه ای با آن از جمله منو ها ، پنل کاربری و … با ارائه مثال ذکر شده است. همچنین معرفی وی اس تی ها ، پلاگین های داخلی نرم افزار و نحوه کار عملی با آنها به شکل کامل توضیح داده شده است. حتی پیشنهادات عالی برای انتخاب سازهای آکوستیک ، الکترونیک به صورت عملی و آموزش جامع کانتکت را نیز در بخش دوم این دوره خواهیم داشت. با مشاهده این دوره با خیال راحت و با تمام قوا به کیوبیس کوچ کنید.
روش صحیح مشاهده و نتیجه گرفتن از این دوره به چه صورت است؟
همانطور که در بالاتر ذکر شد ، این دوره به لحاظ آموزش کیوبیس ۱۰.۵ و محتوا ، بسیار غنی و بی نظیر بوده و مباحث را به شکل خالص در خود جای داده است. پس به تمامی شما هنرجویان عزیز شرکت کننده در این دوره توصیه می کنیم دوره را چندین بار دیده و نت برداری انجام دهید. در کنار مشاهده نیز به تمرین بپردازید تا بهترین نتیجه را از دوره دریافت کنید. در واقع با مشاهده چندین باره و نت برداری می توانید مفاهیم جدید و همه جانبه در کیوبیس و همینطور مباحث موسیقی گسترده ای که در این دوره وجود دارد را بطور کامل فرا بگیرید. این دوره حاصل تجربیات چند ده ساله مدرس است.
الان شرکت کنم یا زمانی که آپدیتهای جدیدتر منتشر شد؟
این دوره به تناوب آپدیت شده و قسمت های جدیدتر به آن اضافه خواهد شد. البته این موضوع به همراه افزایش قیمت دوره است. ضمن اینکه هم اکنون چند آپدیت به دوره اضافه شده و کامل شده است.
شما هنرجوی عزیز می توانید با خیال راحت جلسات آموزشی دوره را مشاهده کرده و در صورت وجود هرگونه سوال ، ابهام و متوجه نشدن برخی از قسمت های آموزش به شیوه های مختلف با مدرس در ارتباط باشید. مدرس در کمترین زمان با شما ارتباط برقرار کرده و پاسخ سوالات شما را به طور کامل بیان خواهد نمود. پشتیبانی آموزش و ارتباط با مدرس به سه شیوه متنی ، صدایی Voice و تصویری می باشد. پس از تهیه دوره ، ID مدرس در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

مشاهده پیش نمایش دوره جامع ستارگان کیوبیس
پیش نمایش دوره جامع ستارگان کیوبیس دکتر مسعود نکوئی
تخفیف شگفت انگیز دوره ستارگان کیوبیس دکتر مسعود نکوئی

این دوره برای چه کسانی مناسب است ؟

 1. افرادی که علاقمند به یادگیری حرفه ای کیوبیس هستند.
 2. افرادی که تمایل دارند خود را از موزسین های عادی جدا کنند.
 3. افرادی که به توانایی های بی نظیر و استثنائی کیوبیس آگاهی ندارند.
 4. افرادی که دوست دارند به مانند یک متخصص از امکانات کیوبیس استفاده نمایند.
 5. افرادی که علاقمند به انتخاب کیوبیس به عنوان میزبان DAW آهنگسازی خود هستند.
 6. افرادی که نمی دانند چطور به شیوه حرفه ای در کیوبیس به آهنگسازی ، تنظیم ، میکس و مسترینگ و ضبط صدا بپردازند.
 7. افرادی که به شکل تخصصی قصد آهنگسازی و تنظیم آهنگ در سبک های کُرال ، ارکسترال ، موسیقی کودک و سرود را دارند.
 8. افرادی که قصد تنظیم آهنگ در سبک پاپ و کلاسیک را دارند.
  این دوره برای چه کسانی مناسب نیست ؟
 9. افرادی که خود را متخصص استفاده از کیوبیس می دانند !
 10. افرادی که به شکل حرفه ای در کیوبیس به آهنگسازی ، تنظیم ، میکس و ضبط می پردازند !
 11. افرادی که تمایل به استفاده از کیوبیس به عنوان یکی از برترین DAW های تاریخ موسیقی ندارند !
 12. افرادی که در مارکت موسیقی ایران با استفاده از نرم افزار کیوبیس در بالاترین سطح مشغول کار و درآمدزایی هستند !

مفاهیم ذکر شده در دوره ستارگان کیوبیس
• آموزش کامل تمامی منوهای کیوبیس ۱۰.۵ و ۱۱ پرو
• شناخت کامل و دقیق محیط کاربری کیوبیس
• آموزش تمامی امکانات کیوبیس با مثال های عملی
• بررسی و آموزش عملی قسمت ” کُرد پد ” Chord Pad
• بررسی و آموزش عملی قسمت ” سیگنچر ترک ” Signature Track
• بررسی و آموزش عملی قسمت ” تمپو ترک ” Tempo Track
• بررسی و آموزش عملی قسمت الاینمنت
• فالش گیری دستی وکال
• ضبط حرفه ای صدا و وکال
• ضبط حرفه ای MIDI و کوانتایز صحیح لاین های مختلف
• یادگیری میانبرهای نرم افزار و راههای رسیدن به امکانات مشترک
• آموزش مبانی ریتم و ریتم های مختلف و تغییر چند باره ریتم در یک پروژه
• تغییرات آکورد و امکانات مربوط به آن در کیوبیس
• استفاده همزمان از Signature ، Tempo و Chord Track
• صداگذاری فایل های MIDI و استفاده از برترین وی اس تی ها
• آموزش ساخت یک پروژه جدید ، ضبط و پردازش آن
• نحوه خروجی گرفتن در کیوبیس به صورت کامل
• آشنایی با قابلیت های ویژه کیوبیس ۱۰.۵ پرو
• نحوه شخصی سازی و خصوصی سازی محیط کیوبیس
• و دهها مورد ارزشمند و حرفه ای دیگر …

مفاهیم ذکر شده در مجموعه ویژه پروژه ها و تنظیم های مسعود نکویی
• مفاهیم حرفه ای و عمیق آهنگسازی و تنظیم آهنگ در سبک های کُرال ، ارکسترال ، موسیقی کودک و سرود
• ایده های جدید سازبندی قطعات موسیقی در سبک های تخصصی ایشان
• آموزش فرم و آهنگسازی در سبک های تخصصی ایشان
• ایجاد پد های عمیق و ارکسترال
• نوشتن لاین باس حرفه ای برای ملودی
• شیوه صحیح استفاده از سازها در ارکستر
• آموزش طبیعی صدا دادن VST ها
• نحوه اعمال افکت ریورب ، دیلی ، اکولایز و … بر روی صداهای مختلف
• ساخت دو پروژه کامل از صفر تا صد تا مرحله میکس
• بررسی چندین پروژه حرفه ای از پیش تولید شده
• نحوه ساخت موسیقی نمایشی و ترکیب بندی پروژه
• آموزش تلفیق صداهای الکترونیک و آکوستیک
• استفاده حرفه ای از وی اس تی های Kontakt و Omnisphere
• تجربه ساخت یک پرژوه حرفه ای ارکسترال و شناخت ساختار آن
• ایده های تنظیم برای لاین پیانو ، آواز ، آکورد ، سازبندی و …
• و دهها مورد ارزشمند و حرفه ای دیگر …