*با تخفیف شگفت انگیز *فقط ۲۹۵۰۰۰ تومان
*مدرس دوره: دکتر مسعود نکویی*
جدیدترین متدهای آواز کرال آکاپلا و تجربیات دکتر مسعود نکوئی در این زمینه
*بطور اختصاصی برای علاقمندان عضویت در گروه کر چندصدایی
کاملترین و به روز ترین متدهای آموزش آواز در یک مجموعه…

برای اولین بار در ایران

مشخصات کلی دوره:

مخاطب : خوانندگان کُر و گروههای آوازی آکاپلا، وُکاپلا، اَکتاپلا، موزیکیوم، کوارتت آوازی و…
نوع دوره : غیرحضوری ( دانلودی )
پیش نیاز : ندارد
مدرس :  دکتر مسعود نکوئی
پشتیبانی مدرس : دارد
مجموع زمان دوره : بیش از پنج ساعت
فرمت آموزش : ویدئو ( قفل گذاری شده ، قابل استفاده بر روی سیستم عامل ویندوز  یک سیستم)
روش دریافت : دانلودی ، به صورت دانلود مستقیم و پس از پرداخت

بیایید با هم آواز بخوانیم…

چرا دوره آواز آکاپلا شگفت انگیزه!؟
چون این دوره شما را به اجراهای گروهی گردشگری خاص و کنسرتها و فستیوالهای بین المللی می بره و بعد از گذراندن دوره اگر با کیفیت مناسب بخوانید، به گروههای ما دعوت می شوید و به این اجراها و فستیوالها دعوت می شوید.
این دوره خلاقانه و پر شور است و شما را به دنیای جدیدی از هنر موسیقی دعوت می کند که هم بسیار علمی و هم ماجراجویانه و هم جمعی و گروهی و تیمی است.

یادگیری همه جانبه آواز کرال آکاپلا به معنای واقعی…
بدون ترس مهارتها و تکنیکهای آوازی و کرال را با آموزشهای این مجموعه تمرین و اجرا کنید تا یک خواننده درجه یک کُر شوید. در این دوره شما با رپرتواری(قطعات اجرایی) روبرو هستید که اگر خط آوازی خودرا به درستی اجرا کنیدو نتیجه آن را برای مدرس دوره بفرستید می توانید در قالب گروههای آوازی به اجرای برنامه بپردازید.
دوره های ویدیویی آواز آکادمی موسیقی نکوئی از دوره جامع مبانی آواز آغاز می شود و سپس با متدهای آواز کلاسیک و سپس خوانندگی پاپ و دوره جامع آواز کرال آکاپلا به سرانجام می رسد. در این دوره ها استاندارد ترین و به روز ترین متدهای آوازی جهان مورد بررسی و آموزش قرار می گیرند و شما می توانید بدون دغدغه زبان انگلیسی، آنها را بصورت تصویری و به زبان فارسی و با مثالهای مرتبط فرا بگیرید.
بدون شک این مجموعه ها کاملترین و به روز ترین آموزشهای آواز هستند که با برنامه ریزی مشخصی در خصوص تعلیم خوانندگان ایرانی برای اجراهای فاخر و به روز پرورش می دهند.
نظر کاربران دوره:

پیش نیازهای دوره جامع کرال آکاپلا:
برای درک بهتر مطالب این دوره بهتر است دوره های سلفژ و مبانی آواز و تئوری موسیقی را نیز ببینید تا نتیجه مطلوبی بگیرید.

آموزش آواز کرال آکاپلا برای دانش آموزان و دانشجویان رشته موسیقی
این دوره یکی از دروس هنرستان موسیقی و دانشگاه موسیقی است و برای دانش آموزان و دانشجویان رشته موسیقی بسیار مهم و تعیین کننده است.

آواز کرال آکاپلا را با دکتر مسعود نکویی فرا بگیرید !
آقای مسعود نکوئی با پیشینه سی ساله در زمینه سلفژ، آواز، آهنگسازی، رهبری کُر و خوانندگی، یکی از بهترین مربیان آواز کرال است که کتابهای متعددی در زمینه آواز از جمله کتاب “آواز زیبا” و “فنون آوا و نوا” و چندین کتاب پارتیتور کرال را هم تالیف نموده و تا امروز صدها خواننده کُر را بصورت عملی و عملی تعلیم داده است. ضمن اینکه آلبومهای موسیقی ایشان و خوانندگی در بیش از ۴۰۰ اثر رسمی مجوز دار بعنوان تکخوان و خواننده کُر، بیانگر مهارتهای ایشان در زمینه آواز کرال آکاپلا است. علاوه بر اینکه ایشان در فستیوالهای معتبر بین المللی در زمینه کرال آکاپلا دارای عناوین متعددی است و آثار کرال وی در کشورهای انگلستان، ایتالیا، کره جنوبی، امریکا و… به اجرا در آمده است.

نظرات هنرمندان و کاربران و هنرجویان این دوره:

قسمت های دوره جامع کرال آکاپلا:

محتوای دوره کرال آکاپلا

۰۱- زمان: ۴۱:۴۱ پیشگفتار/ گذشته های دور/ سبکهای کرال/ نشکیل یا تعالی/ تجربیات و متدها/ آثار موجود/ تمرینها/ رپرتوار اجرایی/ اجرای بخشهای مجزای کرال/ توتوریال کرال/ فایلهای صوتی بخش بندی شده/ اجرای اعضای گروهها/ پارتیتورهای کامل/ استاندارد گروههای کر/ سبکهای آوازی جدید/ بخشهای صدای خانمها و کودکان/ بخشهای اصلی صدای آقایان/ سپرانو/ آلتو/ تنور باس/ پرورش صدا/ صداسازی/ سلیست مغرور/ کُریست محبوب/ کرال/ آکاپلا/ پلی فنیک/ تعداد کر/ آنسامبل/ گروه آوازی/ برای کلیسا/ بدون ساز/ چندصدایی/ وکاپلا/ مصوتها/ دیفتونها/ وکالیز/ تقلید صدای سازها/ هجاهای بی معنا/ سکت ها/ دام دام دیم دیم/ نام آوا/ تام آوا/ آوآوا/ شعری/ سونوریته سازها/ بیت باکسینگ/ ریتم و پرکاشن/ انواع سازها/ بادی ها/ زهی ها/ کوبه ای ها/ پیانو/ سازهای افکتیو/ سازهای بومی محلی/ لیزار نوازی/ ارتباط بین گوش، ذهن و حنجره/ شرط لازم/ شرط کافی/ نخستین تمرین آکاپلا/ قطعه اول/ دوئت/ تریو/ کوارتت/ کُرُگرافی/ رپرتوار/ فولکلور/ اتنیک/ کلام و بیان/ آثار ترکیبی و نوآورانه/ اصالت در کنار خلاقیت/ اَکتاپلا/ موزیکیوم/ پرسشهای مخاطبان/ ایجاد ادبیات مشترک کرال/ …

۰۲- زمان: ۴۴:۴۵ نظری به آواز گروهی در جهان/ آوازهای ملی/ آوازهای مذهبی/ از قرن ۷ و ۸ میلادی/ آوازهای دوره گردی/ کارآواها/ لالایی/ شادیانه/ کوچه بازاری/ منوفنیک/ هموفنیک/ پلی فنیک/ هترفنیک/ نیازهای جسمانی/ نیازهای اولیه خوانندگان/ نیازهای انگیزشی/ نواقص تعلیم/ چالشهای آواز/ نقاط قابل بهبود آواز/ پسچر/ ژسچر/ بیان حسی/ نوانس و دینامیک/ اختلالات شنوایی/ گوش و ذهن/ دلایل رایج ناکوکی/ بررسی چالشهای خوانندگان/ حرکت بین رجیستهای صدایی/ محدودیتهای فیزیکی/ اجراهای جشنواره ای/ چالشهای اجرایی/ بیماری صحنه/ استراتژی آواز/ تقلید…/ رنگ و طعم صدا/ حالتها/ چه بخوریم و چه نخوریم؟/ تغذیه و مراقبت آواز/ قند و شکر/ مرکبات/ عسل/…/ جلوگیری از بیماریهای صدا/ خشونت صدا/ تنگی نفس/… / بیماریهای حنجره و تارهای صوتی/ تندرستی فیزیکی/ مراقبت از تارهای صوتی/ …

۰۳- زمان: ۴۴:۵۷ رپرتوار کلاسیک/ قطعه اول کرال ۵۲ باخ صدای باس/ صدای تنور/ صدای آلتو/ صدای سپرانو/ قطعه دوم کلاسیک/ به تفکیک چهار صدا/ قطعه سوم کلاسیک/ رپرتوار ایرانی/ قطعه اول کرال ایرانی/ قطعه دوم کرال ایرانی/ رپرتوار محلی/ قطعه اول محلی/ قطعه دوم محلی/ قطعه سوم محلی/ توضیحات کامل هر قطعه/ وزن خوانی/ پارلاتی/ کانتاتی/ …

۰۴- زمان: ۲۰:۵۵ ادامه تدریس رپرتوار کلاسیک/ قطعه اول کرال ۵۲ باخ صدای باس/ صدای تنور/ صدای آلتو/ صدای سپرانو/ قطعه دوم کلاسیک/ به تفکیک چهار صدا/ قطعه سوم کلاسیک/ رپرتوار ایرانی/ قطعه اول کرال ایرانی/ قطعه دوم کرال ایرانی/ رپرتوار محلی/ قطعه اول محلی/ قطعه دوم محلی/ قطعه سوم محلی/ توضیحات کامل هر قطعه/ وزن خوانی/ پارلاتی/ کانتاتی/ ویدیوی تمرین کوارتتهای آوازی/ اجرای هنرجویان/ …

۰۵- زمان: ۲۶:۱۲ توتوریال کرال قطعات کرال آکاپلا/ آسیا بچرخ/ از خون جوانان وطن/ چهارشنبه سوری/ قلنگر/ دانه پ دانه/ دایه دایه/ قپه سبز/ کش کشو/ کوش/ خشمالا/ نفرین/ امید جانم/ شمس العماره/ شیریکی پیچ/ تیرُم تیرُم/…

۰۶- زمان: ۳۸:۵۳ ویدیوی قدیمی آواز گروهی۱(رایگان)

۰۷- زمان: ۸:۵۶ ویدیوی قدیمی آواز گروهی ۲ (رایگان)

۰۸- زمان: ۱۴:۰۰ انواع صدای انسان (رایگان)

۰۹- زمان ۱۴:۰۶ گرم کردن و سرد کردن صدا (رایگان)

۱۰-زمان ۲۲:۳۸ مکانیسمها و مهارتهای آوازی (رایگان)

پوشه محتوای دوره شامل ده ویدیوی تدریس با مجموع پنج ساعت تولید شده است.

توجه…
آپدیتهای این دوره رایگان خواهند بود و مطالبی که قرار است آپدیت شوند در همان لینک دوره و با همان پسورد برای هر خریدار قابل دسترسی و استفاده خواهند بود.

فایلهای قابل دریافت دوره کرال آکاپلا:

۱-پوشه حاوی ده ویدیوی تدریس دکتر مسعود نکویی

۲-نسخه پی دی اف رمزگذاری شده کتاب آواز زیبا

۳-پوشه های حاوی رپرتوار کرال آکاپلا

خوانندگان عزیز کُر: با شرکت در این دوره می توانید در هر شهر و کشوری که هستید بعنوان خواننده مجازی کر و در صورت امکان بعنوان خواننده حضوری در اجراهای ما نقش آفرین باشید.
منتظر شما عزیزان هستیم…

دکتر مسعود نکوئی

این دوره برای چه کسانی مناسب است ؟

 1. افرادی که عاشق آواز گروهی هستند.
 2. افرادی که رفتار تیمی و گروهی را علاوه بر رفتار فنی بلدند.
 3. افرادی که بیش از استعداد و تلاش، ایثار و از خودگذشتگی دارند.
 4. افرادی که دوست دارند همچون یک متخصص در گروههای آوازی فعالیت کنند.
 5. افرادی که می خواهند در یک سبک جهانی، باسواد و توانمند باشند.
 6. افرادی که سالهاست آرزوی آواز خواندن دارند و این یک فرصت بی نظیر است.
 7. خوانندگان کُر، که می خواهند با رفع نواقص صدای خود و پرورش آن، در در اجراها بدرخشند.
 8. دانش آموزان و دانشجویان رشته موسیقی و پژوهشگران متدهای جدید آواز.
  این دوره برای چه کسانی مناسب نیست ؟
 9. افرادی که خود را به دیگران ترجیح می دهند!
 10. افرادی که اعتقادی به آواز علمی و هنری و گروهی ندارند.
 11. افرادی که به فکر خودنمایی در جمع هستند و کار فنی نمی کنند.
 12. کسانی که از آواز بدشان می آید…

پاسخ به سوالات متداول در مورد دوره جامع آواز کرال آکاپلا
من کاملا مبتدی هستم. آیا می توانم از این دوره استفاده کنم؟
بله، این دوره پیش نیاز ندارد اما به موازات آن دوره جامع سلفژ و مبانی آواز را حتما ببینید تا پیشرفت بسیار سریعی داشته باشید تا بتوانید در آزمون موفق شوید و عضو گروههای حرفه ای شوید.
من که در مناطق دور افتاده هستم این دوره به چه درد من می خورد؟
این دوره در واقع برای همه علاقمندانی طراحی شده که دسترسی به معلم سلفژ و آواز و گروه حرفه ای موسیقی ندارند. شما با دیدن این دوره ها و تمرین و موفقیت در آزمون ورودی گروهها می توانید هم بصورت مجازی و هم بصورت حضوری در گروهها فعالیت کنید و بدرخشید.
آیا این دوره برای کودکان و نوجوانان هم مناسب است؟
کودکان و نوجوانان از طیفهای اصلی این دوره هستند زیرا این عزیزان آینده سازان گروههای آوازی و افتخار آفرینان این حوزه در سطح ملی و بین المللی هستند.این دوره را بسیار توصیه می کنیم.

قیمت این دوره منطقی است؟
این دوره با بالاترین کیفیت و نوآوری طراحی شده است و برای اینکه همه بتوانند از آن استفاده کنند حداقل قیمت در نظر گرفته شده است.

ضمن اینکه کل مبلغ این دوره کامل معادل سه ساعت جلسه کلاس حضوری است و در مقایسه آموزش حضوری چندین جلسه ای مورد نیاز حضوری آن مبلغی بسیار ناچیز است.

روش صحیح مشاهده و نتیجه گرفتن از این دوره به چه صورت است؟
تکنیکهای این دوره شبیه دوره های آواز کلاسیک است اما دوره مبانی آواز را همزمان با این دوره مشاهده نمایید تا درک مطالب بهتر و علمی تری از موضوع داشته باشید. رپرتوارها را به ترتیب آماده کنید تا در اجراها از شما استفاده شود.
الان شرکت کنم یا زمانی که آپدیتهای جدیدتر منتشر شد؟
این دوره از جمله دوره های کامل و بسیار پر مطلب است و آپدیتهای آن محتوی رپرتوارها و قطعات جدید برای اجراهای جدید خواهد بود. پس مطالب تکراری نخواهند بود. وقت طلاست. از همین الان شروع کنید…
آیا مدرس دوره با روش خاصی درس می دهند؟ چه نتیجه ای در انتظار ما خواهد بود؟
بله، شما در کنار یادگیری انواع تمرینات و تکنیکهای آوازی، آثار متنوعی اجرا خواهید نمود و بهترینهای این دوره در آینده برای اجراهای صحنه ای دعوت می شوند و با گروههای حرفه ای ما همکاری خواهند داشت.
این روش متوازن به گونه ای است که همزمان با یاگیری آواز، تئوری موسیقی، سلفژ، پیانو، آهنگسازی و … بر اساس جدیدترین شیوه های آن در جهان خواهید پرداخت و نتیجه آن را در عملکرد خود در گروهها و تولید آثار خود مشاهده خواهید کرد.

توضیحات دوره
✔ نوع دوره : غیرحضوری
✔ پیش نیاز : ندارد
✔ زبان : فارسی
✔ روش دریافت : دانلودی
✔ پشتیبانی مدرس : دارد
مزایا
✔ کیفیت آموزشی بسیار خوب
✔ دسترسی دائم به فایل محصول
✔ دانلود سریع

نحوه خرید با تخفیف ۵۰ درصد دوره ستارگان سلفژ از مدرس دوره :
۱-پیامک مستقیم یا پیام به واتس اپ شماره ۰۹۱۳۷۶۱۵۶۰۴ جهت ثبت در خواست دوره
۲-واریز مبلغ ۲۹۵۰۰۰ تومان به شماره کارت ۵۰۴۷۰۶۱۰۳۸۲۹۴۰۴۳ به نام مسعود نکوئی بانک شهر
۳-ارسال تصویر فیش واریزی تهیه دوره به شماره ۰۹۱۳۷۶۱۵۶۰۴
۴-ارسال لینک دریافت دوره از طرف ۰۹۱۳۷۶۱۵۶۰۴ برای خریدار
۵-دریافت دوره توسط خریدار و ارسال ID Machine ویدیوها برای ۰۹۱۳۷۶۱۵۶۰۴

۶-ارسال رمز نمایش ویدیوها برای خریدار و امکان استفاده از ویدیوها


نکات قابل توجه:
۱-در هنگام اجرای ویدیوهای رمز دار نباید نرم افزارهای ضبط تصویر کامپیوتر شبیه Camtasia در حال اجرا باشند.
۲-شما می توانید با فشردن دکمه preview می توانید بدون داشتن پسورد ، یک دقیقه از هر ویدیو را مشاهده نمایید.
ارتباط با مدرس دوره: اینستاگرام