***با تخفیف شگفت انگیز ۵۰ درصد ***فقط ۳۴۰۰۰۰ تومان
***مدرس دوره: دکتر مسعود نکویی***

معتبرترین متدهای آواز کلاسیک و تجربیات دکتر مسعود نکوئی در این زمینه
*بطور اختصاصی برای علاقمندان اُپِرا، آریا، اُپِرِت، کرال کلاسیک، پاپ کلاسیک و…
کاملترین و به روز ترین متدهای آموزش آواز در یک مجموعه…

برای اولین بار در ایران
قیمت دوره با تخفیف شگفت انگیز ۵۰ درصد: فقط ۳۴۰۰۰۰ تومان
۵.۵ ساعت آموزش ویدیویی
🙂
متد نیکلا واکای و ۲۴ آریای ایتالیایی دوران بارُک سبک بِل کانتُ(آواز زیبا)

مشخصات کلی دوره:

مخاطب : خوانندگان اُپِرا و خوانندگان کرال کلاسیک آکاپلا، کوارتت های آوازی و…
نوع دوره : غیرحضوری ( دانلودی )
پیش نیاز : ندارد
مدرس :  دکتر مسعود نکوئی
پشتیبانی مدرس : دارد
مجموع زمان دوره : پنج و نیم ساعت
فرمت آموزش : ویدئو ( قفل گذاری شده ، قابل استفاده بر روی سیستم عامل ویندوز  یک سیستم)
روش دریافت : دانلودی ، به صورت دانلود مستقیم و پس از پرداخت

چرا دوره آواز کلاسیک تا این حد ضروری است!؟
اصول آواز جهانی بر مبنای آواز کلاسیک بنیان نهاده شده است. در واقع اولین شیوه جدی آوازی که توانست خود را در بین خوانندگان و مخاطبان تثبیت نماید سبک بل کانتُ ایتالیایی بود که در دوران بارُک(بین سالهای(۱۶۰۰ تا ۱۷۵۰ میلادی) کاملترین متد برای اجرای اپراهای آن دوران نام گرفت. این سبک هنوز در جهان در آکادمیهای معتبر موسیقی کلاسیک با همین دو کتاب یعنی”کتاب نیکلا واکای” و “۲۴ آریای ایتالیایی” تدریس می شود. سالهاست که علی رغم تلاشهای بسیار اساتید آواز کلاسیک، هنوز آموزش ویدیویی در این خصوص تولید نگردیده است. این محتوای آموزشی نخستین دوره متمرکز آواز کلاسیک در ایران با معتبرترین متدهای جهان در این زمینه است. این متد برای کسانی که در دورترین و محروم ترین نقاط ایران که دسترسی به مربی آواز کلاسیک ندارند نیز می تواند منشا کشف استعدادها و معرفی آنها به صحنه های معتبر موسیقی جهانی باشد.
این دوره خلاقانه و پر شور است و شما را به دنیای جدیدی از هنر موسیقی دعوت می کند که هم بسیار علمی و هم ماجراجویانه و هم جمعی و گروهی و تیمی است.

نظر هنرمندان، کاربران و هنرجویان این دوره:

یادگیری همه جانبه آواز کلاسیک به معنای واقعی…
بدون ترس مهارتها و تکنیکهای آواز کلاسیک را با آموزشهای این مجموعه تمرین و اجرا کنید تا یک خواننده درجه یک کلاسیک و اپرا شوید. در این دوره شما با رپرتواری(قطعات اجرایی) کتابهایی روبرو هستید که در تمام دنیا معتبر هستند و در صورت بالا بودن کیفیت اجرای شما پس از دوره، به گروههای معتبر جهت اجرا دعوت خواهید شد.
دوره های ویدیویی آواز آکادمی موسیقی نکوئی از دوره جامع مبانی آواز آغاز می شود و سپس با متدهای آواز کلاسیک و سپس خوانندگی پاپ و دوره جامع آواز کرال آکاپلا به سرانجام می رسد. در این دوره ها استاندارد ترین و به روز ترین متدهای آوازی جهان مورد بررسی و آموزش قرار می گیرند و شما می توانید بدون دغدغه زبان انگلیسی، آنها را بصورت تصویری و به زبان فارسی و با مثالهای مرتبط فرا بگیرید.
بدون شک این مجموعه ها کاملترین و به روز ترین آموزشهای آواز هستند که با برنامه ریزی مشخصی در خصوص تعلیم خوانندگان ایرانی برای اجراهای فاخر و به روز پرورش می دهند.

پیش نیازهای دوره جامع آواز کلاسیک:
دوره جامع سلفژ، دوره جامع مبانی آواز، دوره جامع تئوری موسیقی

آموزش آواز کلاسیک برای دانش آموزان و دانشجویان رشته موسیقی
این دوره برای دانش آموزان و دانشجویان سازهای کلاسیک ضروری است. همچنین برای همه دانش آموزان و دانشجویان رشته موسیقی برای درک بهتر اجرای تکنیکهای موسیقی بصورت آوازی و مقایسه آن تکنیکها با اجرای سازی آن.

آواز کلاسیک را با دکتر مسعود نکویی فرا بگیرید !
آقای مسعود نکوئی با پیشینه سی ساله در زمینه سلفژ، آواز، آهنگسازی، رهبری کُر و خوانندگی، یکی از بهترین مربیان آواز است که کتابهای متعددی در زمینه آواز از جمله کتاب “آواز زیبا” و “فنون آوا و نوا” و ترجمه و تدوین کتاب”نیکلا واکای” در سه جلد و ترجمه و تدوین کتاب:”۲۴ آریای ایتالیایی” و چندین کتاب پارتیتور کرال را هم تالیف نموده و تا امروز صدها خواننده را بصورت عملی و عملی تعلیم داده است. ضمن اینکه آلبومهای موسیقی ایشان و خوانندگی در بیش از ۵۰۰ اثر رسمی مجوز دار ، بیانگر مهارتهای ایشان در زمینه آواز است. علاوه بر اینکه ایشان در فستیوالهای معتبر بین المللی در زمینه کرال آکاپلا دارای عناوین متعددی است و آثار کرال وی در کشورهای انگلستان، ایتالیا، کره جنوبی، امریکا و… به اجرا در آمده است.

این دوره ” زنده ” است و به روز می شود !

قسمت های دوره جامع آواز کلاسیک

۰۱- زمان: ۱۳:۵۴ دقیقه. پیشگفتار/ آشنایی با آواز کلاسیک/ هدف این دوره/ معرفی متدهای آواز کلاسیک/ متد پراتیک/ نیکلا واکای/ هماهنگی با کتاب سلفژ/ روش پیشروی کتاب/ فواصل/ تکنیکها/ تمرینات موازی/ رپرتوار آوازی/ بهترین زبان آواز/ کتاب ۲۴ آریای ایتالیایی/ بزرگترین آهنگسازان اپرا/ آریاهای دوران بارُک/ هدف خواندن آواز/ گرم کردن صدا/ سرد کردن صدا/ کلمه کلاسیک/ شهروند/ کلاسه بندی/ متد مشخص با ارکان و قطعات/ اپرا/ اپرت/ کرال/ آریا/ تکنیکهای آوازی/ تداوم آواز کلاسیک/ موسیقی جدی/ هنرمند دوران بارُک/ دنیای ماورایی/ تخیل و زیبایی معنوی/ انگیزه های دنیای آرمانی/ جاودانگی/ خلاقیت و تکنیک/ آواز زیبا/ بل کانتُ/ اغراق در تکنیک/ سبک/ کلام و شعر/ تاکیدها/ مونته وردی/ نوشتن نتهای آوازی/ موسیقی سازی در تقابل آواز/ فراموشی/ بهترین روش آموزشی/ خط آوازی/ خط پیانویی و ارکسترال/ ضرورت سلفژ/تئوری موسیقی/ مبانی آواز/…
۰۲- زمان: ۲۱:۲۸ دقیقه. کتاب واکای/ جدول آوانگاری و تلفظ ایتالیایی/ درس اول/ گام دیاتونیک/ گرم کردن صدا/ تمرینهای صداسازی/ وزن خوانی/ سلمیزاسیون/ پارلاتی/ کانتاتی/ شعری/ اجرای کامل/ خط اتصال/ لگاتو/ جمله بندی/ توضیحات تلفظ/ …
۰۳- زمان: ۷:۰۰ دقیقه. درس دوم/ پرشهای سوم/ سرکلید/ پیدا کردن گام/ می بمل ماژور/ آندانتینُ/ وزن شعری/ وزن خوانی/ پارلاتی/ کانتاتی/ میزان ۸/۶ / اجرای کامل/ نفس!/ …
۰۴- زمان: ۳۱:۱۶ دقیقه. درس سوم/ پرشهای چهارم/ میزان نما/ سرکلید/ دو چهارم/ یافتن گام اثر/ مینور نسبی/ پرشهای پنجم/ پرشهای ششم/ پرشهای هفتم/ پرش هشتم/ گام کروماتیک/ فواصل کروماتیک/ فواصل نیم پرده/ سنکپ و انواع آن/ متساوی/ نامتساوی/ با خط اتحاد/ بدون خط اتحاد/ درس سنکپ/ رُلاد/ رلاد با سرعت اصلی/ …
۰۵- زمان: ۱۳:۴۸ دقیقه. درس آپاجیاتور/ نت زینت/ وزن خوانی/ پارلاتی/ شعری/ کانتاتی/ آچیاتاتورا/ گزش / مردنت/ سل ماژور/ نوع دیگری از گزش/ گرُپتُ/ تریل/ پُرتامِنتُ/ نمونه دیگر پُرتامِنتُ/ گلیساندو/ رچیتاتیو/ اولویت کلام/ قطعه پایانی کتاب/ ریکاپیتلاسیون/ …
۰۶- زمان: ۲۹:۲۱ دقیقه. اجرای تمامی قطعات کتاب آواز نیکلاواکای با پارتیتور و صدای بهترین خوانندگان کلاسیک/ صدای میانی/ …
۰۷- زمان: ۲۰:۱۷ دقیقه. اجرای تصویری توتوریال قطعات کتاب آواز نیکلاواکای با پارتیتور بصورت بی کلام و پیانویی برای اجرای تمرینی و اجرایی هنرجویان/ …
۰۸- زمان: ۱:۱۰:۴۴ دقیقه. توضیحات شباهتها و تمرینات اپرا و آریاها/ بخش اول شامل اجرای آثار کتاب ۲۴ آریای ایتالیایی با هشت قطعه نخستین با تصویر و صدای خواننده و پارتیتور و بی کلام توتوریال پارتیتور ویدیویی/
Per la gloria d’adorarvi, Amaralli, mia bella, Alma del core, Come raggio di sol, Sebben crudele, Vittoria, mio core, Nan posso desperar, Danza danza fanciulla gentile.
۰۹- زمان: ۱:۰۰:۲۸ دقیقه. بخش دوم شامل اجرای آثار کتاب ۲۴ آریای ایتالیایی با هشت قطعه دوم با تصویر و صدای خواننده و پارتیتور و بی کلام توتوریال پارتیتور ویدیویی/ …
, Vergin, Caro mio ben, O del mio dolce ardor, Che fiero costume, Pur decesti, o bocca bella, II mio bel foco, Lasciatemi, Nel cor piu non mi sento.
۱۰- زمان: ۵۲:۳۰ دقیقه. بخش سوم شامل اجرای آثار کتاب ۲۴ آریای ایتالیایی با هشت قطعه پایانی با تصویر و صدای خواننده و پارتیتور و بی کلام توتوریال پارتیتور ویدیویی/ …
Se tu m’ami, se sospiri, Giovanni Battista Pergolesi, Gia il sole del Gange, Le Violette, O cessate di piagarmi, Se Florindo e Fedele, Pieta Signore, Tu lo sai.
۱۱- زمان: ۲۲:۲۱ دقیقه. گفتگوی بهترین خوانندگان کلاسیک جهان در مورد سبک بل کانتُ/ تکنیکهایی همچون پاساژُ/ مسا دی وچه/ تنور در بل کانتُ/ خاطرات آوازی خوانندگان/ تمرینهای آوازی در حین گفتگو و آواز خوانی/ آلتو/ تنر/ سپرانو/ فرازهای آوازی/ صدای شبیه پرندگان/ تمرین تقلید صدای پرندگان برای تکنیک/ تمرین آهسته/ سوت/ ویبر نیم پرده/ ویبر تمام پرده/ مسا دی وچه کرشندو و د کرشندو/ بحث در مورد مسا دی وچه/ مسا دی وچه شبیه باز شدن یک گل/ رها کردن چانه/ جایگاه صدای سینه/ جایگاه صدای میانی/ کاستراتی/ کاروزو/ لگاتو/ ویبراسیون/ اجرای هنرجویان از کتابهای واکای و ۲۴ آریای ایتالیایی به همراه نواختن پیانو/.

پوشه محتوای دوره شامل ۱۱ ویدیوی تدریس با مجموع پنج و نیم ساعت تولید شده است.
توجه…
آپدیتهای این دوره رایگان خواهند بود و مطالبی که قرار است آپدیت شوند در همان لینک دوره و با همان پسورد برای هر خریدار قابل دسترسی و استفاده خواهند بود.
فایلهای قابل دریافت دوره آواز کلاسیک:
۱-پوشه حاوی ۱۱ ویدیوی تدریس دکتر مسعود نکویی
۲-نسخه پی دی اف رمزگذاری شده کتاب آواز نیکلا واکای
۳-نسخه پی دی اف رمزگذاری شده کتاب آواز ۲۴ آریای ایتالیایی

خوانندگان عزیز : با شرکت در این دوره می توانید در هر شهر و کشوری که هستید بعنوان خواننده مجازی و در صورت امکان بعنوان خواننده حضوری در اجراهای ما نقش آفرین باشید.
منتظر شما عزیزان هستیم…

دکتر مسعود نکوئی

این دوره برای چه کسانی مناسب است ؟

  1. افرادی که عاشق آواز هستند.
  2. افرادی که قدر آواز کلاسیک و تکنیکها و فرهنگ آن را می دانند.
  3. افرادی که بجای نگاه عامیانه به آواز، به آن به چشم یک هنر اصیل و فاخر نگاه می کنند.
  4. افرادی که دوست دارند همچون یک متخصص در گروههای آوازی فعالیت کنند.
  5. افرادی که می خواهند در یک سبک جهانی، باسواد و توانمند باشند.
  6. افرادی که سالهاست آرزوی آواز کلاسیک دارند و این یک فرصت بی نظیر است.
  7. خوانندگانی که می خواهند با رفع نواقص صدای خود و پرورش آن، در در اجراها بدرخشند.
  8. دانش آموزان و دانشجویان رشته موسیقی و پژوهشگران آواز.

پاسخ به سوالات متداول در مورد دوره جامع آواز کلاسیک
من کاملا مبتدی هستم. آیا می توانم از این دوره استفاده کنم؟
بله، این دوره پیش نیاز ندارد اما به موازات آن دوره جامع سلفژ و مبانی آواز را حتما ببینید تا پیشرفت بسیار سریعی داشته باشید تا بتوانید در آزمون موفق شوید و عضو گروههای حرفه ای شوید.
من که در مناطق دور افتاده هستم این دوره به چه درد من می خورد؟
این دوره در واقع برای همه علاقمندانی طراحی شده که دسترسی به معلم سلفژ و آواز و گروه حرفه ای موسیقی ندارند. شما با دیدن این دوره ها و تمرین و موفقیت در آزمون ورودی گروهها می توانید هم بصورت مجازی و هم بصورت حضوری در گروهها فعالیت کنید و بدرخشید.
آیا این دوره برای کودکان و نوجوانان هم مناسب است؟
کودکان و نوجوانان از طیفهای اصلی این دوره هستند زیرا این عزیزان آینده سازان گروههای آوازی و افتخار آفرینان این حوزه در سطح ملی و بین المللی هستند.این دوره را بسیار توصیه می کنیم.

قیمت این دوره منطقی است؟
این دوره با بالاترین کیفیت و نوآوری طراحی شده است و برای اینکه همه بتوانند از آن استفاده کنند حداقل قیمت در نظر گرفته شده است.

ضمن اینکه کل مبلغ این دوره کامل معادل سه جلسه کلاس حضوری است و در مقایسه آموزش حضوری چندین جلسه ای مورد نیاز حضوری آن مبلغی بسیار ناچیز است.

روش صحیح مشاهده و نتیجه گرفتن از این دوره به چه صورت است؟
دوره مبانی آواز را همزمان با این دوره مشاهده نمایید تا درک مطالب بهتر و علمی تری از موضوع داشته باشید. رپرتوارها را به ترتیب آماده کنید تا در اجراها از شما استفاده شود.
الان شرکت کنم یا زمانی که آپدیتهای جدیدتر منتشر شد؟
این دوره از جمله دوره های کامل و بسیار پر مطلب است و آپدیتهای آن محتوی رپرتوارها و قطعات جدید برای اجراهای جدید خواهد بود. پس مطالب تکراری نخواهند بود. وقت طلاست. از همین الان شروع کنید…
آیا مدرس دوره با روش خاصی درس می دهند؟ چه نتیجه ای در انتظار ما خواهد بود؟
بله، شما در کنار یادگیری انواع تمرینات و تکنیکهای آوازی، آثار متنوعی اجرا خواهید نمود و بهترینهای این دوره در آینده برای اجراهای صحنه ای دعوت می شوند و با گروههای حرفه ای ما همکاری خواهند داشت.
این روش متوازن به گونه ای است که همزمان با یاگیری آواز، تئوری موسیقی، سلفژ، پیانو، آهنگسازی و … بر اساس جدیدترین شیوه های آن در جهان خواهید پرداخت و نتیجه آن را در عملکرد خود در گروهها و تولید آثار خود مشاهده خواهید کرد.

توضیحات دوره
✔ نوع دوره : غیرحضوری
✔ پیش نیاز : ندارد
✔ زبان : فارسی
✔ روش دریافت : دانلودی
✔ پشتیبانی مدرس : دارد
مزایا
✔ کیفیت آموزشی بسیار خوب
✔ دسترسی دائم به فایل محصول
✔ دانلود سریع

نحوه خرید با تخفیف ۴۰ درصد دوره جامع آواز کلاسیک از مدرس دوره :
۱-پیامک مستقیم یا پیام به واتس اپ شماره ۰۹۱۳۷۶۱۵۶۰۴ جهت ثبت در خواست دوره
۲-واریز مبلغ ۳۵۰۰۰۰ تومان به شماره کارت ۵۰۴۷۰۶۱۰۳۸۲۹۴۰۴۳ به نام مسعود نکوئی بانک شهر
۳-ارسال تصویر فیش واریزی تهیه دوره به شماره ۰۹۱۳۷۶۱۵۶۰۴
۴-ارسال لینک دریافت دوره از طرف ۰۹۱۳۷۶۱۵۶۰۴ برای خریدار
۵-دریافت دوره توسط خریدار و ارسال ID Machine ویدیوها برای ۰۹۱۳۷۶۱۵۶۰۴

۶-ارسال رمز نمایش ویدیوها برای خریدار و امکان استفاده از ویدیوها


نکات قابل توجه:
۱-در هنگام اجرای ویدیوهای رمز دار نباید نرم افزارهای ضبط تصویر کامپیوتر شبیه Camtasia در حال اجرا باشند.
۲-شما می توانید با فشردن دکمه preview می توانید بدون داشتن پسورد ، یک دقیقه از هر ویدیو را مشاهده نمایید.
ارتباط با مدرس دوره: اینستاگرام