تاریخ انتشار ۱۴۰۰/۱۱/۳۰
آشنایی با تمرینات و صداسازی آواز ایرانی با دکتر مسعود نکوئی
**بطور اختصاصی برای علاقمندان آواز ایرانی
شامل: تصنیفها، پاپ ایرانی، آشنایی با ردیف آوازی ایران
کاملترین و به روز ترین متدهای آموزش آواز در یک مجموعه…

نمونه های آثار بهترین خوانندگان ایرانی با تمرین تکنیکها و تحریرها
اجرای ردیف آوازی دستگاهی ایران

مشخصات کلی دوره:

مخاطب : هنرجویان آواز ایرانی، هنرجویان آواز پاپ، علاقمندان ردیف آوازی ایران
نوع دوره : غیرحضوری ( دانلودی )
پیش نیاز : ندارد
مدرس :  دکتر مسعود نکوئی
پشتیبانی مدرس : دارد
مجموع زمان دوره : بیش از پنج ساعت
فرمت آموزش : ویدئو ( قفل گذاری شده ، قابل استفاده بر روی سیستم عامل ویندوز  یک سیستم)
روش دریافت : دانلودی ، به صورت دانلود مستقیم و پس از پرداخت

مهارتهای آواز ایرانی را با دید وسیع تر گسترش دهیم…
چرا دوره آواز ایرانی تا این حد ضروری است!؟
آواز ایرانی شامل ردیف دستگاهی موسیقی ایران و فرهنگ و ابزارها و مهارتهای آن بسیار خاص و ویژه است اماتمرینهای گرم کردن و سرد کردن صدا و تکنیکهای تحریرهای آن همچنان سلیقه ای و منطقه ای است. ضمن اینکه در دهه های اخیر این قابلیتهای آواز ایرانی را در موسیقی پاپ هم مشاهده می کنیم. این دوره برای تقویت مهارتهای آوازی آواز ایرانی در خوانندگان و همچنین آشنایی این عزیزان با ردیف آواز ایرانی طراحی و تولید شده است. برای کامل شدن دوره، آوازهای ردیف دستگاهی ایران نیز اجرا و ارائه شده است. در واقع این دوره مکمل دوره های آواز کلاسیک، مبانی آواز،آواز آکاپلا و کرال، و سرود و همخوانی است که در کنار دوره های سلفژ کانتاتی می تواند بستری برای رویش ایده های جدید آوازی برای نوآموزان و دانشجویان موسیقی آوازی باشد.

یادگیری همه جانبه آواز ایرانی به معنای واقعی…
بدون ترس مهارتها و تکنیکهای آواز ایرانی را با آموزشهای این مجموعه تمرین و اجرا کنید تا یک خواننده آگاه و توانمند ایرانی شوید. در این دوره شما با رپرتواری(قطعات اجرایی) روبرو هستید که در صورت بالا بودن کیفیت اجرای شما پس از دوره، به گروههای معتبر جهت اجرا دعوت خواهید شد.
دوره های ویدیویی آواز آکادمی موسیقی نکوئی از دوره جامع مبانی آواز آغاز می شود و سپس با متدهای آواز کلاسیک و سپس خوانندگی پاپ و دوره جامع آواز کرال آکاپلا و آواز ایرانی به سرانجام می رسد. در این دوره ها استاندارد ترین و به روز ترین متدهای آوازی جهان مورد بررسی و آموزش قرار می گیرند و شما می توانید بدون دغدغه، آنها را بصورت تصویری و با مثالهای مرتبط فرا بگیرید.
بدون شک این مجموعه ها، از کاملترین و به روز ترین آموزشهای آواز هستند که با برنامه ریزی مشخصی در خصوص تعلیم خوانندگان ایرانی برای اجراهای فاخر و به روز پرورش می دهند.

پیش نیازهای دوره جامع آواز ایرانی:
این دوره پیش نیاز خاصی ندارد اما بهتر است دوره جامع سلفژ، دوره جامع مبانی آواز، دوره جامع تئوری موسیقی را همزمان با این دوره ببینید.

آموزش آواز ایرانی برای دانش آموزان و دانشجویان رشته موسیقی
این دوره برای دانش آموزان و دانشجویان رشته موسیقی ایرانی ضروری است. همچنین برای همه دانش آموزان و دانشجویان رشته موسیقی برای درک بهتر اجرای تکنیکها بصورت آوازی و مقایسه آن تکنیکها با اجرای سازی آنها جالب و آموزنده است.

آواز ایرانی را با دکتر مسعود نکویی فرا بگیرید !
آقای مسعود نکوئی با پیشینه سی ساله در زمینه سلفژ، آواز، آهنگسازی، رهبری کُر و خوانندگی، یکی از بهترین مربیان آواز است که کتابهای متعددی در زمینه آواز از جمله کتاب “آواز زیبا” و “فنون آوا و نوا” و ترجمه و تدوین کتاب”نیکلا واکای” در سه جلد و ترجمه و تدوین کتاب:”۲۴ آریای ایتالیایی” و چندین کتاب پارتیتور کرال را هم تالیف نموده و تا امروز صدها خواننده را بصورت عملی و عملی تعلیم داده است. ضمن اینکه آلبومهای موسیقی ایشان و خوانندگی در بیش از ۴۰۰ اثر رسمی مجوز دار ، بیانگر مهارتهای ایشان در زمینه آواز است. علاوه بر اینکه ایشان در فستیوالهای معتبر بین المللی در زمینه کرال آکاپلا دارای عناوین متعددی است و آثار کرال وی در کشورهای انگلستان، ایتالیا، کره جنوبی، امریکا و… به اجرا در آمده است. تجربه مدرس دوره در زمینه آواز ایرانی با فراگیری ردیف آوازی ایران از محمود کریمی و عبدالله دوامی و فراگیری مبانی موسیقی ایرانی به موازات آن بوده است. ضمن اینکه در آثار منتشر شده ایشان در بیش از ۸۰ اثر به اجرای آواز ایرانی پرداخته که بصورت آلبوم در دسترس است. نکته قابل توجه، نگاه تطبیقی و پژوهشی در این حوزه بوده و در مورد تکنیکهای آواز غربی و ایرانی از نظر شباهتها و تفاوتها صحیبت به میان آمده است.

این دوره ” زنده ” است و به روز می شود !

قسمت های دوره جامع آواز ایرانی
• ۱ . مقدمه
• ۲.
• ۳.
• ۴.

خوانندگان عزیز : با شرکت در این دوره می توانید در هر شهر و کشوری که هستید بعنوان خواننده مجازی و در صورت امکان بعنوان خواننده حضوری در اجراهای ما نقش آفرین باشید.
منتظر شما عزیزان هستیم…

دکتر مسعود نکوئی

مفاهیم ذکر شده در دوره جامع آواز ایرانی

• و دهها مورد ارزشمند و حرفه ای دیگر …

این دوره برای چه کسانی مناسب است ؟

  1. افرادی که عاشق آواز ایرانی هستند.
  2. افرادی که می خواهند از تکنیکهای آواز ایرانی در آثار خود استفاده کنند.
  3. افرادی که بجای نگاه عامیانه به آواز، به آن به چشم یک هنر اصیل و فاخر نگاه می کنند.
  4. افرادی که دوست دارند همچون یک متخصص در گروههای آوازی فعالیت کنند.
  5. افرادی که سالهاست آرزوی خواندن آواز ایرانی دارند و این یک فرصت بی نظیر است.
  6. خوانندگانی که می خواهند با رفع نواقص صدای خود و پرورش آن، در در اجراها بدرخشند.
  7. دانش آموزان و دانشجویان رشته موسیقی و پژوهشگران آواز.

پاسخ به سوالات متداول در مورد دوره جامع آواز ایرانی
من کاملا مبتدی هستم. آیا می توانم از این دوره استفاده کنم؟
بله، این دوره پیش نیاز ندارد اما به موازات آن دوره جامع سلفژ و مبانی آواز را حتما ببینید تا پیشرفت بسیار سریعی داشته باشید تا بتوانید در آزمون موفق شوید و عضو گروههای حرفه ای شوید.
من که در مناطق دور افتاده هستم این دوره به چه درد من می خورد؟
این دوره در واقع برای همه علاقمندانی طراحی شده که دسترسی به معلم سلفژ و آواز و گروه حرفه ای موسیقی ندارند. شما با دیدن این دوره ها و تمرین و موفقیت در آزمون ورودی گروهها می توانید هم بصورت مجازی و هم بصورت حضوری در گروهها فعالیت کنید و بدرخشید.
آیا این دوره برای کودکان و نوجوانان هم مناسب است؟
کودکان و نوجوانان از طیفهای اصلی این دوره هستند زیرا این عزیزان آینده سازان گروههای آوازی و افتخار آفرینان این حوزه در سطح ملی و بین المللی هستند.این دوره را بسیار توصیه می کنیم.

قیمت این دوره منطقی است؟
این دوره با بالاترین کیفیت و نوآوری طراحی شده است و برای اینکه همه بتوانند از آن استفاده کنند حداقل قیمت در نظر گرفته شده است.

ضمن اینکه کل مبلغ این دوره کامل معادل سه ساعت جلسه کلاس حضوری است و در مقایسه آموزش حضوری چندین جلسه ای مورد نیاز حضوری آن مبلغی بسیار ناچیز است.

روش صحیح مشاهده و نتیجه گرفتن از این دوره به چه صورت است؟
دوره مبانی آواز را همزمان با این دوره مشاهده نمایید تا درک مطالب بهتر و علمی تری از موضوع داشته باشید. رپرتوارها را به ترتیب آماده کنید تا در اجراها از شما استفاده شود.
الان شرکت کنم یا زمانی که آپدیتهای جدیدتر منتشر شد؟
این دوره از جمله دوره های کامل و بسیار پر مطلب است و آپدیتهای آن محتوی رپرتوارها و قطعات جدید برای اجراهای جدید خواهد بود. پس مطالب تکراری نخواهند بود. وقت طلاست. از همین الان شروع کنید…
آیا مدرس دوره با روش خاصی درس می دهند؟ چه نتیجه ای در انتظار ما خواهد بود؟
بله، شما در کنار یادگیری انواع تمرینات و تکنیکهای آوازی، آثار متنوعی اجرا خواهید نمود و بهترینهای این دوره در آینده برای اجراهای صحنه ای دعوت می شوند و با گروههای حرفه ای ما همکاری خواهند داشت.
این روش متوازن به گونه ای است که همزمان با یاگیری آواز، تئوری موسیقی، سلفژ، پیانو، آهنگسازی و … بر اساس جدیدترین شیوه های آن در جهان خواهید پرداخت و نتیجه آن را در عملکرد خود در گروهها و تولید آثار خود مشاهده خواهید کرد.

توضیحات دوره
✔ نوع دوره : غیرحضوری
✔ پیش نیاز : ندارد
✔ زبان : فارسی
✔ روش دریافت : دانلودی
✔ پشتیبانی مدرس : دارد
مزایا
✔ کیفیت آموزشی بسیار خوب
✔ دسترسی دائم به فایل محصول
✔ دانلود سریع

نحوه خرید با تخفیف ۴۰ درصد دوره جامع آواز کلاسیک از مدرس دوره :
۱-پیامک مستقیم یا پیام به واتس اپ شماره ۰۹۱۳۷۶۱۵۶۰۴ جهت ثبت در خواست دوره
۲-واریز مبلغ ۳۹۰۰۰۰ تومان به شماره کارت ۵۰۴۷۰۶۱۰۳۸۲۹۴۰۴۳ به نام مسعود نکوئی بانک شهر
۳-ارسال تصویر فیش واریزی تهیه دوره به شماره ۰۹۱۳۷۶۱۵۶۰۴
۴-ارسال لینک دریافت دوره از طرف ۰۹۱۳۷۶۱۵۶۰۴ برای خریدار
۵-دریافت دوره توسط خریدار و ارسال ID Machine ویدیوها برای ۰۹۱۳۷۶۱۵۶۰۴

۶-ارسال رمز نمایش ویدیوها برای خریدار و امکان استفاده از ویدیوها


نکات قابل توجه:
۱-در هنگام اجرای ویدیوهای رمز دار نباید نرم افزارهای ضبط تصویر کامپیوتر شبیه Camtasia در حال اجرا باشند.
۲-شما می توانید با فشردن دکمه preview می توانید بدون داشتن پسورد ، یک دقیقه از هر ویدیو را مشاهده نمایید.
ارتباط با مدرس دوره: اینستاگرام