کتاب آموزشی آواز کلاسیک نیکلا واچای (واکای)

کتاب آموزشی آواز کلاسیک نیکلا واچای (واکای)

بی شک در هر مدرسه و آموزشگاه موسیقی که آواز و موسیقی کلاسیک تدریس می شود کتاب آواز واچای (واکای) بچشم می خورد. متد وچای (وکای) در آواز سالها و حتی قرن هاست در دنیا در حال تدریس و آموزش است و کمتر کسی را میتوان یافت که که در موسیقی کلاسیک فعال باشد و از واچای (وکای) و آثار آن بی خبر باشد. در زیر می توانید این کتاب با ارزش را دانلود نمایید.

با توجه به چاپ کتاب راهکار عملی اموزش آواز واکای توسط انتشارات چنگ بزودی این کتاب را میتوانید از موسسه نسل مهر کرمان و کلیه عرضه کنندگان کتاب موسیقی در کشور تهیه کنید.


 

نیکلا واچای (واکای):
کتاب آموزشی آواز کلاسیک

نیکلا واکای

نیکلا واچای (واکایی) آهنگساز اپرا و معلم آواز ۱۵ مارس ۱۷۹۰ در تولنتینو متولد شد و در ۵ یا ۶ آگوست ۱۸۹۸ در پیسارو دیده از جهان فرو بست. او در محیط پیسارو رشد کرد تا اینکه والدینش برای تحصیل حقوق او را به رم فرستادند. عدم گرایش واکای به حقوق او را به سمت علاقه اصلی اش موسیقی سوق داد. ازین رو در ۱۸۰۷ به یکباره تحصیل در رشته حقوق را رها کرد تا به فراگیری درس های آواز، هارمونی، کنترپوان و آهنگسازی نزد جاناکنی آهنگساز برجسته ایتالیایی بپردازد. در ۲۱ سالگی و پس از اخذ دیپلم از آکادمی سانتا چیچیلیا به ناپل رفت و در محضر پاسیللو شروع به یادگیری آهنگسازی دراماتیک (صحنه ای) نمود.

برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow